Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kiábrándító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiábrándító ha egy lány horkol?

Figyelt kérdés
Nem tudok vele mit kezdeni van hogy horkolok... Társaságban elég kellemetlen, párkapcsolatról nem is beszélve.
2012. okt. 25. 01:00
1 2
 1/19 PiciGigi válasza:
6%
Szerintem az.... Nekem volt egy barátom aki horkolt..és elég gáz volt..hát akkor egy lánytol?! Mindent próbáltál már ellenne?
2012. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Diarmand ***** válasza:

Csak a magam nevében nyilatkozhatok.


Számomra nagyon főleg úgy, hogy én a legkisebb zajra is felébredek. Mondjuk ez függ attól is, hogy lágyan nyomja e az illető vagy még a mordori Fekete kapu is összeomlik tőle.

2012. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mégis mit lehet tenni ellene? szerintem ez egy eldöntött dolog van aki horkol van aki nem. Persze nem olyan hangosan mint egy fiú és nem mindig.
2012. okt. 25. 01:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Társaságban? wtf
2012. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Mit lehet tenni?:D Hát szerezz egy olyan barátot aki elviseli+ Próbálj nem hanyatt fekve elaludni. Amúgy pl nálam nem zavarna ha a lány horkol, persze azért ne olyan hangosan hogy a holtak is felébredjenek:D


21/F

2012. okt. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"persze nem olyan hangosan, mint egy fiú" -Én pedig fiú vagyok és egyáltalán nem horkolok, szal ne általánosítsunk.
2012. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan , ha jól szop akkor kit érdekel ?
2012. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Néha én is horkolok, bár csak halkabban.


Eddig egy pasi nem szólt miatta, max megjegyezte, hogy tegnap viccesen horkoltál. Különben a horkolással mégis MIT lehetne kezdeni? Mert nekem orrmandulától elkezdve mindent kivettek, szóval elméletileg semmi nincs, ami miatt horkolhatnék, mégis előfordul és biztos, hogy nem direkt csinálom, jókedvből.


De normális emberek ebből szerintem nem csinálnak problémát. Ha extrémen hangosan horkol, akkor nem alszol mellette és kész. De azért az nem olyan gyakori.


(és én pl simán elalszom bármilyen ágyúdörgés és égzengés mellett, szóval engem az sem szokott zavarni ha a barátom konkrétan a fülembe tombolva horkol)


21L

2012. okt. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ha éjszaka elviszi a tornádó a fél házat akkor is csak reggel venném észre, viszont olyan csendesen alszom, hogy meg kell nézni élek-e :D, meg am is, ha már ott tart egy kapcsolat, hogy együtt alszotok, akkor nem tök mind1?
2012. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ÁÁá nem idegesitő direkt ez izgat!
2012. okt. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!