Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj, ha nem szeretem eléggé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem szeretem eléggé a barátnőm fél éve után? Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
szeretem a barátnőm, nagyon, úgy, mint az elején, de nem annyira, mint lehetne, nem annyira, mint kellene. nem érzem azt, hogy vele le tudnám élni az életem. ennek ellenére nagyon szeretek vele lenni, mindig alig várom, hogy találkozzunk. nem szeretem eléggé, és ezt ő is tudja és elég rosszul esik esik neki. szerintem már a szakításon gondolkodik.. 17/F

2013. márc. 30. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy 17 évesen életre szóló szerelmet megtalálnád még fiatal vagy annyi csajod lesz még
2013. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme igy folytatni.Csak vesztegetítek egymás idejét.
2013. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A te korodban nem gáz ez még, nem minden 17 éves gondol a barátnőjével arra, h leéli vele az életét. Viszont akkor szakíts vele és ne hülyítsd! Legalább te legyél fair játékos, ha már sok csaj nem képes rá!
2013. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és előbb tanulj meg helyesen, figyelmesen írni.
2013. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben teljesen fölösleges rabolni egymás idejét. Az exem is ugyanígy volt velem 3 évig, aztán szakított velem ugyanerre hivatkozva, hogy nem szeret eléggé, hogy velem élje le az életét. Nagyon kiborultam, mivel nekem életem első komoly nagy szerelme volt ő, de aztán később felmerült bennem, hogy ez azért is volt nagyon szemét dolog tőle, mert sok lehetőséget szalasztottam el miatta: többek közt olyanokat is, akik tényleg komolyan érdeklődtek volna irántam. legyél fair játékos és engedd el mielőbb.
2013. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van értelme vele lenned. Én is voltam így,aztán megszerettem kb. 1 év után...
2013. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!