Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képes működni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes működni egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Igazándiból véleményekre lennék kíváncsi, hogy ki mennyire hisz a működésében/nem működésében és miért

2013. márc. 30. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire! Nem tudnék a barátnőmről megfelelően gondoskodni!
2013. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2 kapcsolatom is mindkettő 200km-re tőlem :D

Szerintem nem működnek,

1. mert nem tudom mit csinál, lazán hazudhat

2. nem látom, megérinteni se tudom

3. igen ahogy az első írta nem tudsz róla gondoskodni

2013. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg is távkapcsolatban vagyok a barátommal, hiszek a működésében, ugyanis 280 km távolság van köztünk és lassan 3 éve vagyunk így együtt. Ennek a kapcsolatnak az alapja egyébként a kölcsönös odaadás és bizalom, de gondolom ez nyilvánvaló. Egyénfüggő is, hogy ki meddig bírja az ilyesmit.
2013. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14:30

A találkozásokat ti hogyan oldjátok meg?

2013. márc. 30. 15:01
 5/6 anonim válasza:
Bizalom kérdése az egész szerintem. Nekem is volt kb fél évig bírtuk,utána barátnője lett de ugyanúgy beszélünk még mindig. Nagyon elillanhat a nagy szerelem. De én még mindig érzem hogy szeretem és nem tudom túltenni magam rajta. De ez attól is függ hogy milyen távol vagytok mert az én barátom konkrétan egy másik kontinensen pengeti az életét, és mind a ketten túl fiatalok vagyunk ahhoz hogy találkozzunk. (meg hát nem éppen olcsó)De amennyiben a távolság nem nagy, és tényleg szeretitek egymást valamint tudtok rendszeresen találkozni mondjuk heti egyszer,kétszer legalább... akkor szerintem működhet, persze nehezen, és nem hosszútávon de érezni fogod hog sokkal jobban vonzódsz hozzá mint egy átlagos kapcsolatban. (: (szerintem)
2013. márc. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire vagy ragaszkodó. Mennyire tudsz szeretni. Személy szerint én ezt egy hétig sem bírnám, hisz én annyira szeretem a barátnőm. Két napig sem bírnám nélküle. Én minden lehetőségben távol maradnék a távkapcsolattól. Ahogy többen is mondták egyén függő! :)
2013. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!