Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok, távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, távkapcsolat működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés
szerinten nem sok értelme van,mert keveset találkoznak és ebbe egy idő után bele lehet fáradni...
2013. márc. 17. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatok alapján nem.
2013. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi már majd' 5 éve együtt vagyunk
2013. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy bizonyos szinten igen. ha szinte minden héten héten legalább egyszer tudtok találkozni, vagy hétvégente az úgy szerintem elviselhető. néha-néha persze megeshet h 2-3 hétig se. azt ki kell bírni. viszont én úgy gondolom, hogy egy 3-4 évnél tovább nem érdemes távkapcsolatban élni. ha megoldható akkor, amint lehet közelebb kell költözni egymáshoz. és e mellett nagyon fontos h amíg távol vannak a felek, naponta, két naponta üzenjenek valamilyen módon egymásnak. illetve, hogy előre megbeszéljék azt, hogy mikor tudnak találkozni, hogy egyik félnek se jöjjön közbe semmi se.
2013. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mekkora a távolság és milyen időközönként tudtok találkozni. írd le ezeket, hátha könnyebben tudunk válaszolni.:)
2013. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk működik... Bár a mi helyzetünk talán a legrosszabbak közé tartozik : fél évente tudunk csak találkozni, de idén pl. nem is tudunk... bele lehet fáradni tényleg, de én hiszem, hogy megéri várni Rá, mert nagyon szeretem. :)
2013. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdező te hol laksz?
2013. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából nem rólam van szó,az egyik osztálytársam él tavkapcsolatban...a fiú szarvason él,a lány pedig egerben és havonta egyeszer találkoznak...nyár közepén jöttek össze és kíváncsi vagyok h müköd-e majd,mert nekem nem jött össze anno :/
2013. márc. 17. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatom az hogy nekem nem működött. kihültek az érzései, én pedig nem tudtam igazán szerelmes lenni. csak még tapasztalatlan voltam, és erre sokkal később jöttem rá. megcsalás volt mindkét oldalon, majd egy csúnya veszekedés, és pofozkodás vetett véget a dolognak. 10 hónapig tartott.


azóta férjhez mentem. ez nem volt távkapcsolat szerencsére. de azt hiszem ha úgy alakul akkor is működött volna.


az érzésektől függ, hogy igazi e a szerelem:)


27/N

2013. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!