Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk és Lányok mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Lányok mit gondoltok a távkapcsolatról az én esetemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és mind a keten tetszünk egymásnak randi is volt meg minden és ugy érzem h több is lesz eböl csak h ö bp-en lakik én meg lentebb kicsit de az út ide onan akor is kb 2 óra hossza..... igaz h az ismeretsége mia ingyen van neki a vonat szinte mindig és h ö jöne le többször (mivel szüleim nem igen engednek még fel) .... Meg lehet igy probálni szerintetek egy távkapcsolatot.? :P :)

Nagyon várom a véleményeket és válaszokat :)

17L



2013. ápr. 1. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tudtok találkozni, és szeretitek egymást akkor simán

17f

2013. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze! Ingyen van a vonat? Akkor még anyagi ráfordítást sem igényel, ami lényegesebb könnyít a helyzeten.
2013. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ingyen van mert az apja olyan helyen dolgozik ahol ezt megkapják :)
2013. ápr. 1. 21:37
 4/8 Exxy válasza:
Simán.! Most lesz fél éve, hogy együtt vagyok a barátnőmmel, 2 és fél órára lakik tőlem, mégis működik a dolog :) Ha szeretitek egymást nem lesz probléma. Sok sikert.
2013. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) és am hétvégenként találkoztok? :) Ès h birod ki azt mikor vágyszrá.? :$ :)
2013. ápr. 2. 14:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Jöhet még vélemény :)
2013. ápr. 3. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megígéri hogy rendszeresen megy hozzád (1-2hetente), és ha a tanulást hétköznapra teszitek inkább, akkor ez nagyon jól működhet. Nekem is volt egy távkapcsolatom fiatalabb koromban(10éve) és ott is én jártam a barátnőmhöz és nagyon szerettük egymást. És annyi idős voltam kb mint ti, és ebben a korban még elég a hétvégi találkozás ahhoz, h nagyon tudjátok egymást szeretni. :) De a lényeg, hogy tényleg rendszeresen tudjatok találkozni. Szóval hajrá. Ja és mi 1-2 hetente találkoztunk, és akkor ott aludtam eleinte a másik szobában :) meg az ő szobájában a pótágyon, de a távolság ellenére mindennél jobban tudtuk szeretni egymást, lehet pont azért mert csak hetente láttuk egymást, de a találkozás első órájában mindig extázisban voltunk mindketten. :)

Két dolog miatt romlott meg és lett vége. Hétvégén is tanulnia kellett, de főleg azért, mert én nehezen tudtam menni hozzá, így az egyre ritkább találkozás annyira keserves volt, h inkább szakított velem. : /

2013. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :) tényleg ugy gondolom most már h mégis lehet vmi anak elenére h mesze lakik és sztem ugy lesz h minden hétvégén találkozunk mert nem birnánk ki h ne...:$ :)

Am én 17 ö pedig 22 éves :))

Ès am menyi idö mulva engedték meg neked h ott aludj nála?? :)

2013. ápr. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!