Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom önző módon ki akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom önző módon ki akar sajátítani! Mit lehet ilyenkor tenni? (Szakítást ne tanácsoljatok, inkább megoldást)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már korábban is csak magának akart engem (se barátok, senki), senkivel nem beszélhettem ez mondjuk azóta javult és meg tudtuk beszélni. (remélem.)

De most azzal van a baj, hogy tegnap sok visszahívót küldtem a páromnak. És betelt a limit, soha többé nem vhzhatok neki. :(((( Ez elég rossz, mert neki több pénzel tölti k fel havonta a telefonját, otthonából engem ingyen hív, míg én nekem most megszabta, hogy édesanyámat se hívhatom (aki fel szokta tölteni havonta 2500zal a mobilomat-domino), és a legjobb barátnőmet se hívhatom, csak őt hívhatom, csörgethetem. Ez utóbbi nem lenne gond, hiszen amúgy is őt hívom a leggyakrabban, de miért tilt abszolút?

Azt mondja, hogy azért, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot (egy városban élünk, csak metrónak hála kb. 1,5 óra távolságra egymástól).

A pénz azért lesz a kártyámon, hogy ha valami van, tudjak telefonálni. Erre mondta, hogy mindenkit csak csörgessek, nos apámat csörgetni se tudom. (gyakran lemerül a telefonja, otthonhagyja, vagy kikapcsolja -> szóval mindig azt mondja be, hogy a hívott szám átmenetileg nem kapcsolható, a hívott szám nem elérhető).. most így senkinek sem tudok, tudénk üzenni, ha valami baj van? Az otthoni vezetékesünk régi, nem jelzi ki a hívásoknál a telefonszámot, szócval azt csörgetni lehetetlen.


Élőben sokat beszélek, de telefonba csak kb. 1, 2 vagy max 3 percet szoktam. De inkább egyet vagy kettőt.

A párommal meg órákat beszélek..most hol itt a gond? (a tanuláson kívül persze, hogy nem haladok)



2013. ápr. 3. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj...
2013. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van fusss amíg teheted :D
2013. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik rabszolgapiacon vett meg és mennyiért, ha nem vagyok indiszkrét?
2013. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

ez nem kisajátítás, ez az kérdező, amikor nem szereted annyira a párodat és ezért érzed kisajátításnak ezt. ha te nagyon szeretnéd a párodat, magától jönne szint minden.


nekem is volt ilyen csajom, akinek semmi nem jött magától, és ez két okból lehetett:- marha éretlen volt vagy - nem szeretett egyáltalán vagy csak nagyon kicsit

2013. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem őt, de már meg vagyok keseredve az a majdnem 5 hónapunk veszekedései meg mindenjei, az hogy folyton bántott és úgy bánt velem ahogy még a kutyájával se bánik.. hát érzelmileg és lelkileg a padlóhoz cseszett
2013. ápr. 3. 14:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
miii? még h ő NEM szereti a párját? te normális vagy? ez igenis h kisajátitás!!!!!! nem hivhatja a SAJÁT ANYJÁT?????? meg a barátnőjét????? ez kiverte nálam a biztositékot, te meg kérdező menekülj ettől a pasitól, mert ez egy pszichopata aki később verni fog..... ez a nagy helyzet... b.szki..... a normális pasiknak meg nincs barátnője.....
2013. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát, hallod, megaláz, kisajátít, bánt, te meg tűröd. Megérdemled.


Ha nem hagyod el, csak rosszabb lesz, de hajrá.

2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2O
2013. ápr. 3. 14:28
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Sztem nem több, mint 16 éves. Ha több, akkor még jobban megérdemli, ha ennyi esze van.
2013. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!