Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem volt még barátom így 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátom így 16 évesen, nem vagyok még elkésve?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Nem vagyok az a bulizós alkat, nem is szoktam menni, csak ritkán. Eddig úgy gondoltam, hogy azért nem volt még mert elég alacsony vagyok és ez nem igazán jön be senkinek. Meg körülöttem majdnem mindenkinek van barátja/barátnője és kicsit rossz érzés. Vannak akik azt mondták, hogy nem kell elsietnem, de nem tudom...Szerintetek nem gond?

2013. ápr. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

16 évesen nem baj egyáltalán.


Tudom rossz érzés meg minden, hogy másnak meg már van.

De azt hiszem ne erőltesd az egészet.

Nem vagy elkésve semmivel

2013. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gond nekem sem volt még egyszer sem :D nem is volt szükségem rá :D én sem járok bulizni :D és szeretem az alacsony lányokat :D 16/F
2013. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
<3
2013. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen gondoltam ugyanezt, úgyhogy tudom, hogy érzel. Én sem buliztam, nem jártam társaságba. A pasik nagyon is érdekeltek, de nem volt lehetőségem hol ismerkedni, én a nálam 10-15 évvel idősebbekre buktam. Csinosnak, szépnek tartott mindenki, nem titkoltam, h szűz vagyok, de nagyon cikinek tartottam, ezért egy ismerősömmel mentem bele a szexbe, amit akkor helyesnek ítéltem meg. Így felnőtt fejjel nézve nagy hülyeség volt. Nem vagy egyáltalán elkésve semmiről, előtted az egész élet, emiatt ne stresszeld magad!
2013. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismeredhetsz velem,szeretem az alacsony lanyokat. :)
2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van kedved ismerkedni? írj privit :) 17/F
2013. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!