Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, de van barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársamba még év elején beleestem de nem lett belöle semmi. Aztán összejöttem egy sráccal akivel már hónapok óta járunk és tökéletesen kijövünk egymással. Az osztálytársammal szerintem nem is passzolnánk annyira, de valahogy nem tudom ki verni a fejemböl. Barátom erröl nem tud és nem is szeretném hogy tudjon mert tuti kidobna és én vele szeretnék maradni. Csak ezek a kavargó érzések a másik fiú iránt...Mit birnék tenni hogy kiverjem a fejemböl? 16L

2013. ápr. 2. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mar azon gondolkodsz hogy esetleg massal is lennel akkor nem tokeletes a mostani parkapcsolatod..
2013. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha az elsot igazan szeretted vna nem szeretned a masodikat..

felejtesre sajnos nem tudok semmit. amikor velem volt hasonlo eset vegigmentem eleg sok drogon, sok alvas, egyedullet, aztan tarsasagba, es nem segitett semmi vegul cska az ido.

2013. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a barátodnak úgy kéne szeretnie h más fiú ne is jusson eszedbe.
2013. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a elöttem ironak. Hogy lehet minden rendben ha mássra tutsz ugy nézni.... Maradj azzal aki szeret aki szeret az a legjobbat akarja számodra.! Vagy járj olyan után aki ember után aki nem tudja kivagy.!
2013. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem-. Ha nyári szünetben is rá gondolsz, akkor nem. Nekem is volt ilyen, 2 hétig nem láttam, el is felejtettem:D
2013. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
keress egy harmadikat, ne velük játszadozz.. :)
2013. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!