Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar a szájfény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar a szájfény vagy a rúzs egy csajon csók közben? Lányok a ti pasitokat zavarja, hogy esetleg összekenitek vele?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen zavar.
2013. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem is 24/f
2013. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A barátomat nagyon zavarja, ezért nem is használok, ha vele vagyok.


19/L

2013. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NEm tudom,még soha nem csókoltam meg olyan lányt-nőt,akinek bármi is lett volna a száján.Mindig is jobban szerettem a természetes szépséget.
2013. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavar. Ragacsos, zsíros az ajka tőle, utána a saját számon is érzem tovább. Szerencsére ritkán használ ilyesmit az asszony, arra a pár alkalomra természetesen ki lehet bírni, szót sem érdemel.
2013. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Zavar. 30F
2013. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sima, színtelen ajakápoló nem zavarja a párom. Én utálom, ha semmi nincs a számon.

25/N

2013. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ivilicious ***** válasza:
100%
én nem adhatok a szájára puszit,se semmi,ha labello,szájfény,rúzs,stb van rajtam, mert utálja a bartom
2013. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is utálja, úgyhogy ha vele vagyok olyankor nem kenek fel max egy szintelen ajakápolót, vékony rétegben. Viszont mikor barátnőkkel megyek akkor lehet fekete (rock koncerte) vagy tűzpiros rúzst is használni, a pasik többségét még risztja is úgyhogy a párom se bánja. Hétkönap persze csak szolidan.
2013. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis ajakápolót el lehet viselni. Jobb, mint "cserepes szájat csókolni" :)
2013. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!