Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom nem helyes. De jött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem helyes. De jött az a bizonyos derült égből a férfi. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!! A szori röviden..... új munkahely .......új közeg...........10 éve párkapcsolat,kisebb nagyobb viharokkal,egy tündéri 5 éves gyerek ez lennék én :) És a " derült égből villámcsapás" elvált férfi,olyan igazi rossz pasi kinézetű.

Első pillantás és éreztem hogy baj lesz.............soha nem gondoltam volna hogy ilyen létezik........ez kémia? vagy rózsaszín szemüveg? vagy csak elment az eszem? de 1 perc alatt jött az a mindent elsöprő érzés........ és nem tudom hova tenni........1 csók semmi más nem történt de ott vesztem el...........Tudom nem helyes mert szerető családom van, nem a legtökéletesebb a kapcsolat de kitartunk egymás mellett jóban rosszban a párommal,sok jót és rosszat is megéltünk megéltem már mellette.......mindig én voltam ki megbocsát,felejt.....a botlásait..... De most úgy érzem bajba kerültem......ez persze nem szerelem de akkor valami mondja meg mi mert nem tudom hova tenni az érzést amit ez a másik férfi kiváltott belőlem...... Köszömöm :( :)



2013. ápr. 6. 19:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kat kat kat kat ez jellemzi most az agyam állapotát :)
2013. ápr. 6. 19:14
 12/20 A kérdező kommentje:
lehet úgy hangzik mint ha viccet csinálnék a dologból.....de tudom hogy itt már nem csak egy kis móka mi bele fér hisz nem 15 éves kamasz vagyok.... majd csak kiheverem..... :) ha meg nem akkor marad a lovaknál jól bevált szem ellenző :)
2013. ápr. 6. 19:17
 13/20 kolosszus22 ***** válasza:
Pontosan milyen botlásai voltak jelenlegi párodnak, netán ő is más nőkkel múlatta az időt?
2013. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

elcsábított a falu bikája :D ez van. sok nő csinálja azt hogy tart otthon egy férjet hogy legyen család, akivel nem szexel. Meg egy másikat akivel megdugassa magát.

nekem mindegy

2013. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
5.! Igazad van! az anya legyen boldog, a gyerek meg dögöljön meg! jól mondod!
2013. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
bocs, véletlenül jelentettem a kérdésed. úgy olvastam, kis 15 éves kamasz vagy. de rosszul olvastam. remélem, nem törlik :S
2013. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nyugi, nem törlik, már látta a moderátor. elnézést tőlük is a téves jelentésért.
2013. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Menekülj ebből a helyzetből amilyen gyorsan csak lehetséges.Pillanatnyi szenvedély, tűz igen előfordul sok embernél ezért is van annyi válás, mert évek után a másik sem olyan már mint régen, s nem árt ha egy örült kaland bekavar a több éves évtizedes idillbe, viszont ott a kisgyermeked aki mindennél fontosabb kell hogy legyen mert ő sínylené meg a legjobban.Valószinű ha egyedül élnél nem lennél ennyi éve lekötve nem hozna belőled ilyen érzéseket ki a pasi, mert szabadabb tere lenne a vágyaid kiélésének. Ám létezik olyan is hogy az ember később találja meg az igazi társát/ testi lelki/ és az már csak a pechnek köszönhető hogy addigra már az ember beházasodott s gyermekei vannak. Van ilyen is. De én azt mondom a gyerek az első, kicsi még, fel kell nevelni úgyhogy valahogy próbálj visszavenni ebből a szenvedélyes tempódból mert a házasságod fogja bánni a dolgot.
2013. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik jó és tényleg az eszemhez hasonló gondolatokat osztottak meg!!!!!Tudom én mi a helyes irány persze!!!!!! Akik meg azt hiszik hogy önkontrollom a béka s.gge alatt van,mert jóindulatúan egy kóbor sexnek titulálják ezt a dolgot (ameddig még el se jutottunk)azoknak üzenem hogy más szemében a szálkát sajátban a gerendát se :) És igen a kisfiam az aki végett eddig sem történ semmi olyan amiért szégyenkeznem kellene....És igen én is bele szeretnék nézni még a tükörbe,sőt ami fontosabb a párom szemébe....... Ja és igen egy hozzászólónak:igen sajnos az én páromnak voltak egyéb nő ügyei amibe mindig bele is pusztultam.....de éreztem azt hogy szeretem és a kisfiam boldogsága és a csalás mindennél fontosabb.........és ha nem így gondolnám már évek óta a saját magam akaratából el is hagyhattuk volna......hiszem nem köt össze se hitel se egyéb olyan tényező ami végett ne mertem volna magam,magunk a kisfiammal függetleníteni tőle.

Egy szónak is száz a vége!!!! szeretem a családom!!!! valahogy csak lesz hisz olyan még nem volt hogy ne legyen :)

köszönöm

2013. ápr. 6. 20:15
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy sokan le fognak pontozni, de soha nem tudhatod, hogy mikor hoz az élet neked boldogságot. Ha a férjed már többször is képes volt megcsalni, ez a kapcsolat nem olyan, amilyennek lenni kéne. És igen, a gyerek a legfontosabb, de vajon mennyire jó neki boldogtalannak látni az anyukáját. Mikor én is hasonló dilemmába kerültem, valaki azt mondta nekem: a repülőn, ha el kezd zuhanni, a felnőtt kap először oxigénmaszkot, mert ő tudja megmenteni a gyereket. Én úgy döntöttem, hogy boldog akarok lenni és a gyerekemnek is az a jobb, ha látja, hogy milyen, mikor mindenki boldog körülötte.
2013. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!