Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl ezen magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl ezen magam? Veled történt hasonló?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, és eleinte teljesen úgy tűnt, hogy minden rendben, kapcsolat is lehet belőle. Pár napra rá a legjobb barátnőmmel kavart, engem pedig lekoptatott.


Még soha nem esett ennyire rosszul semmi, mint ez.

a legjobb barátnőmről nem gondoltam volna, hiszen többször is hangsúlyozta, hogy nem jön be neki a srác..


Történt veletek hasonló? Hogy tettétek/tegyem túl magatokat/magam rajta?


2012. szept. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a legjobb barátnődhöz! A leginkább rajta tedd túl magadat!
2012. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe szerintem elég tapló (mármint azok alapján amit elmondtál) légy boldog valaki mással, majd látni fogja hogy nem lehet csak úgy játszani veled. És elfelejteni? lekoptatni valakit az olyan megalázó és mivel ő is ezt tette veled próbáld meg te is lekoptatni őt:D
2012. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves embertársainkon nehéz túl tenni magunkat,nekem nem megy úgyhogy én csak kínlódok tovább,de te próbálj erősödni érzelmileg,keress más szemszögeket ahonnan nézed az adott kérdéseket.Kitartást a normális emberek megtalálásához!
2012. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nos hát velem pont ez történt pár napja, mindössze annyi küllönbséggel, hogy én vagyok a fiú, és a lány csinálta ezt velem. Hát sajnos, nem tudok sok felhasználható információval szolgálni, de talán annyit, hogy ha ilyen bunkó akkor meg sem érdemel, tudom hiába mondom, hogy felejtsd el, mert nem tudod, én is benne vagyok, de próbálj meg egy kicsit tartani magad. Vagyis hogy előtte ne mutasd, hogy szomorkodsz! Nem kell, hogy lassa rajtad, ha ilyen bunkó a srác akkor vessen magára, legyen "boldog" azzal a másik lánnyal!
2012. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem velem nem történt ilyen,de csak azt tudom tanácsolni,hogy mindekettőt felejtsd el. Ha a fiútól nem is,de a barátnődtől többet lehetett volna várni. Ez nagyon genya dolog volt!!
2012. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak ugy allj a dolgokhoz h minden ember egy fereg

minden no egy ribanc

minden ferfi eg allat

de komolyan es soha nem fgosz csalodni...de igaz baratokat baratnoket talalsz...egyszer...

2012. szept. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én már 2 legjobb barátnőt is "elvesztettem" csak nekem konkrétan a barátomra mentek rá...de nem vesztettem semmit,mert az ilyen barátok nem számítanak veszteségnek... valahogy tedd magad túl rajta..reménykedj hogy ne alakuljon semmi komolyabb köztük vagy hamar szakítsanak és a lány majd bánja meg hogy mit tett veled, de azt tanácsolom hogy ne békülj ki a "barátnőddel"...
2012. szept. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!