Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megőrítette a tavasz a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrítette a tavasz a barátnőmet? Miért viselkedik úgy mint egy óvodás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem, de másfél hónapja valahogy megváltozott és ez nagyon kiborít, főleg mivel nem tudom mitévő legyek.

Barátnőm eddig egy nagyon kellemes bújós társaság volt, nagyon ragaszkodtam a társaságához (ami persze nem azt jelenti hogy nem voltam el nélküle, de ha ott volt a lehetőség, akkor inkább őt választottam), ezért sokat is voltunk együtt amióta megismertem. Épp ezért eléggé sok oldalát sikerült megismernem - legalábbis így gondoltam - amíg egy pár hete el nem kezdett úgy viselkedni mint egy óvodás. Értelmetlen dolgokon hisztizik, gügyög, ha rám mosolyog, az olyan mintha egy kisgyerek nem tudna kit kezdeni magával és vigyorog. Nem tudom pontosan megfogalmazni, de olyasmi, mintha nem is ő lenne az aki rám mosolyog, hanem egy buta, részeg lény, aki megpróbálja beadni hogy szeret. Rettenetesen felkavar és sajnos nagyon felháborodok, gyhogy nehezen kezdeményezek utána. Inkább helyben hagyom pár percre míg nyugodtan visszatérek hozzá és megbeszéljük a dolgot. Persze ő ennek következtében nyavajog, értetlenkedik a múltkor már sírt is, úgyhogy felhagytam a dologgal. Persze nem úgy közeltettem meg a dolgot hogy mos csakis Ő tehet a dologról, rettenetesen sokat agyaltam rajta hogy én vagyok az a személy aki másképp kezdte el látni a dolgokat, de a környezetem beigazolta hogy nem elsősorban velem van a gond. Ha mégis ara nagyon rá akarok jönni, mert megőrülök.

Tegnap filmet néztünk, és a szomszéd hangosan dübörgette a zenéjét, persze nem volt olyan vészes, de őt nagyon zavarta. Miután lefürdött, meg elkezdett gügyögni, meg idétlenül viselkedni meg sejpítve beszélni hozzám, mint egy ostoba gyerek (vannak ostoba és okos gyerekek ezt be kell látnia mindenkinek).

A másik dolog meg az hogy megváltozott az ahogy közeledik hozzám. Nincs benne határozottság. ha ad egy csókot, akkor a nyelve úgy lóg a szájában mint egy dölgött hal, nincs benne élénkség, semmi szenvedély.

Azon is agyaltam hogy kiszeretett belőlem, csak nem meri bevallani magának. Bár remélem ez semmiképpen nem opció, az nagyon szomorú lenne.


Kérlek segítsetek. Nem tudok aludni, dolgozni és lassan már enni sem mert nagyon kikészít a téma.



2013. ápr. 9. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a nőnek ez a valódi énje, amit 1 év alatt láttál belőle, az volt az előadás, amit azért adott, hogy megfogjon. Te meg a valódi énjétől undorodsz.Tehát ha ő azt adta volna ami a valóság, most nem tartanál itt, hanem már az első körben befejezted volna.


Ennyi a történet.

2013. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen arra gyanakodnék, hogy megváltoztak az érzelmek, bár elsősorban az jutott eszembe, hogy te szerettél ki belőle, csak tagadod önmagad előtt. Most látod őt a maga valójában, nem egy idealizált nőként. A kapcsolat időtartama is erre enged következtetni.
2013. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez a valódi énje. Csak valószínű, hogy mostanában egyre többet vagytok együtt, és már nincs kedve megjátszani. Egész egyszerűen azt várja el tőled, hogy fogadd el olyannak amilyen, akkor is, ha végig megjátszotta magát, és nem tudhattad, hogy valójában milyen.
2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"már nincs kedve megjátszani. "


Ezért van ennyi válás. Mert ha az illető az első perctől kezdve önmagát adja, akkor a másik fél eltudja dönteni kell-e neki az illető vagy sem. Igy meg garantált a bukás. Szerintem az ilyen nő meg is érdemli, mert becsapta a faszit. Az ilyen nő mindaddig igy fog járni, mig rá nem jön, hogy az egyenesség jobb, mint az előadás.

2013. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tiszában vagyok az érzelmi változásssal is, bennem is megváltoztak. Felszállt a köd és azt a lányt látom, akivel meg szeretnék öregedni. Épp ezért nem tudom elhinni hogy egy évig képes volt elrejteni a valódi önmagát. Emögött biztosan más van. A múltkori beszélgetésünk után napokig letargiás volt és amikor jobban lett, egy pár napig olyan volt mint régen és amikor megkérdeztem hogy miért volt letört, azt mondta hogy valami eszée jutott az anyjával kapcsolatosan, de azt hogy mi, már nem jutott el hozzám. Mert soha semmit nem mond el, mindent nekem kell kitalálni. De mindegy, ez most nem lényeg, erről nyithatnék egy másik posztot!
2013. ápr. 9. 09:37
 6/14 A kérdező kommentje:
@09:19 A környeztemre is hagyatkozok és ők is erre az időre tájolták be a változást. Nem szerettem ki belőle.
2013. ápr. 9. 09:40
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

ezt azért megnézném, mert el nem tudom képzelni, hogy alaki ilyen legyen..no de mindegy.

sztem megunt.vagy csak kezd.de biztos hogy már nem úgy érez, ahogy az elején.sztem.

2013. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7 Bocs, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni...MI VAN? Nem tudom elolvasni.


Sajnos az emberek nagyon jó színészek tudnak lenni. Lehet, azt mutatta meg magából, amit látni szeretnél és amikor már úgy érezte, hogy nem fogod elhagyni, hogy biztosan beleragadtál a hálójába, akkor már nyugodtan megmutathatja magát. És egyre inkább ilyen lesz. Ha ez az igazi énje, akkor ezt az oldalát fogod a legtöbbször látni. Nekem is volt ilyen tapasztalatom és azon nyomban ki is szerettem a páromból, ahogy erre rájöttem. És találtam mást.

2013. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jó, akkor hulye vagyok, nem is kell elolvasnod.
2013. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat nagyon szépen köszönöm, de most szálljunk át egy másik lóra. tegyük fel hogy valami más bújik meg a dolog mögött. Mitől lehet még ilyen? Egy inantilis ember nem hiszem hogy képes megjátszani egy érett embert. A témák amik az elmúlt 1 évben átbeszéltünk, a világ legérdekesebb dolgairól és a tudása azokkal kapcsolatosan, messze felülmúlják a legtöbb embert. Eddig csöndes, kicsit visszahúzódó személy volt, valóságosan lenyűgöző észrevételekkel, most viszont olyan mintha agyvérzése lett volna.

Képtelen vagyok elhinni hogy a valódi énje egy hároméves gyereké.

Mindezek mellett ott van az a roppant mennyiségű tapasztalat és ismeret amit neki köszönhetek (amikre most nem akarok kitérni mert eléggé sok) nem jöhetett egy maskarából, a semmiből. Nem tudom elhnni

Amúgy 21 éves, én 25.

2013. ápr. 9. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!