Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megőrítette a tavasz a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrítette a tavasz a barátnőmet? Miért viselkedik úgy mint egy óvodás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem, de másfél hónapja valahogy megváltozott és ez nagyon kiborít, főleg mivel nem tudom mitévő legyek.

Barátnőm eddig egy nagyon kellemes bújós társaság volt, nagyon ragaszkodtam a társaságához (ami persze nem azt jelenti hogy nem voltam el nélküle, de ha ott volt a lehetőség, akkor inkább őt választottam), ezért sokat is voltunk együtt amióta megismertem. Épp ezért eléggé sok oldalát sikerült megismernem - legalábbis így gondoltam - amíg egy pár hete el nem kezdett úgy viselkedni mint egy óvodás. Értelmetlen dolgokon hisztizik, gügyög, ha rám mosolyog, az olyan mintha egy kisgyerek nem tudna kit kezdeni magával és vigyorog. Nem tudom pontosan megfogalmazni, de olyasmi, mintha nem is ő lenne az aki rám mosolyog, hanem egy buta, részeg lény, aki megpróbálja beadni hogy szeret. Rettenetesen felkavar és sajnos nagyon felháborodok, gyhogy nehezen kezdeményezek utána. Inkább helyben hagyom pár percre míg nyugodtan visszatérek hozzá és megbeszéljük a dolgot. Persze ő ennek következtében nyavajog, értetlenkedik a múltkor már sírt is, úgyhogy felhagytam a dologgal. Persze nem úgy közeltettem meg a dolgot hogy mos csakis Ő tehet a dologról, rettenetesen sokat agyaltam rajta hogy én vagyok az a személy aki másképp kezdte el látni a dolgokat, de a környezetem beigazolta hogy nem elsősorban velem van a gond. Ha mégis ara nagyon rá akarok jönni, mert megőrülök.

Tegnap filmet néztünk, és a szomszéd hangosan dübörgette a zenéjét, persze nem volt olyan vészes, de őt nagyon zavarta. Miután lefürdött, meg elkezdett gügyögni, meg idétlenül viselkedni meg sejpítve beszélni hozzám, mint egy ostoba gyerek (vannak ostoba és okos gyerekek ezt be kell látnia mindenkinek).

A másik dolog meg az hogy megváltozott az ahogy közeledik hozzám. Nincs benne határozottság. ha ad egy csókot, akkor a nyelve úgy lóg a szájában mint egy dölgött hal, nincs benne élénkség, semmi szenvedély.

Azon is agyaltam hogy kiszeretett belőlem, csak nem meri bevallani magának. Bár remélem ez semmiképpen nem opció, az nagyon szomorú lenne.


Kérlek segítsetek. Nem tudok aludni, dolgozni és lassan már enni sem mert nagyon kikészít a téma.



2013. ápr. 9. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd 15-18 év közötti lenne, azt mondanám, hogy változásokon megy keresztül. De 21 évesen nem tudom, miért viselkedik így, arra meg kíváncsi lennék, hogy egy ilyen kevés IQ-val rendelkező lányt felvesznek-e egyáltalán a közmunkán kívül más munkára.


Na de mindegy, nem ez a téma lényege. Szóval nem tudni, mi ütött a barátnődbe, de én biztos otthagynám, mert így csak szenvedés lesz a dolog vége. Lásd be: ez a nő már nem az, akibe beleszerettél! Egyedül mégiscsak jobb lenni, mint egy rossz kapcsolatban!

2013. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nah bírom, amikor ilyen kapcsolat nélküli emberek rögtön a szakítást tanácsolják.. Főleg úgy, hogy tisztán látszik, hogy a kérdező megoldani akarja ezt a problémát, és nem pedig szakítani. Nem olyan könnyű elengedni valakit, akit szeretünk, még ha probléma is van a kapcsolatban.

Szerintem beszélj vele, lehet nem is tudja, hogy mennyire zavar Téged ez a dolog! Néha én is szoktam így hülyéskedni a párommal, jókat nevetünk rajta, de ennyi az egész:) Nem hiszem, hogy ez lenne a valódi énje..vagy nem tudom,érdekes lenne elképzelni. Azért az ember nem vesz 360fokos fordulatot, mert biztonságban érzi magát a kapcsolatban! Lehet, hogy ilyen kedve van, vagy fene tudja.. szerintem el fog múlni:) Mióta tart ez az állapot egyébként?


19/N

2013. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem állandó és másfél hónapja. Mindig amikor elmegy koliba, vagy amikor túl sokat ül a számítógépnél. szerintem így reagál arra amikor le van szívva az agya. De ki tudja? Amúgy beszéltem is vele erről, amint írtam. Sajnos sírt is úgyhogy felhagytam a dologgal.
2013. ápr. 9. 13:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok most neki a stressz és a nyomás, néha van akik így reagálnak 'kínjukba'. Mindenen nevetnek, meg poént csinálnak belőle mert jobb mint sírni. Értem, hogy megakarod kimélni, de egyszer meg kell beszélni.. Ha sír akkor sír, legalább kisírja magát, néha jót tesz. 20/L
2013. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!