Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hiszem el a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszem el a barátomnak, hogy szeret? 2hónapja vagyunk együtt. Barátnőim azt mondják, biztos, így van, mert ők látják rajta. Nem igazán szokta mondani szemtől szembe, inkább csak ha sms-t ír, vagy msn-en, telefonon is ritkán. Ez jelent vmit?

Figyelt kérdés

nem tudom neki elhinni 100%-ra,hogy szeret,pedig tudom,hogy így van,de valami mindig azt súgja,hogy átver.

Viszont a körülöttem lévő emberek mind azt mondják,hogy tutira szeret.


2009. máj. 7. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
majd ha nem lesz okod elhinni, hogy szeret, akkor kételkedj! míg rendes veled és úgy tűnik, szeret, addig nyugodtan bízz benne! a felesleges kételyek csak tönkreteszik a kapcsolatot
2009. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat alapja a bizalom.

Fontos, hogy bízz a barátodban. Elhidd neki, hogy szeret.

Van okod kételkedni a barátodban?

Sok olyan tiousú ember van aki nem mutatja ki nyiltan az érzéseit. Mert fél ha feltárja az érzéseit sebezhetővé válik.

16/L

2009. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos, én is így voltam vele. Még fiatalok vagytok (a 2 hónapra értem). És én sem tudtam kimondani hogy szeretem, csak kb 4 hónap után, mert valahogy nehezen ment,pedig naaaagyon szerettem. Lehet neki is nehéz kimondani, várj még, míg eltelik kicsit több idő. Msn-en könnyen ment nekem is :) Ne aggódj, idővel megnyílik előtted. Csak egyszer nehéz kimondani, utána menni fog.
2009. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nos én sem mertem sokáig kimondani és most is vagyok ezzel így néha,de ugy vagyok ezzel ha a barátnőm nagyon erősen megölel és hozzám bújik az is elegendő mert az 1 nagyon jó kifejező ezköz...sztm!de kérdezted már töle személyesen?nem kell 1böl rosszra gondolni!lehet csak félénk nem?


F/21

2009. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,rendes velem.Bár néha a hawerjai előtt picit fura.
2009. máj. 7. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
ez majdnem mindenkinél igy van..:) hogy a haverjai előtt menőzik meg ilyenek:D olyankor minden pasi más a barátnőjével:D:S:D
2009. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem minden fiú..az én barátom nem más velem a haverok előtt..általában az éretlenebb, fiatal fiúk szoktak menőzni.
2009. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha nem szeretne, ha átverne, annak konkrét jelei lennének.

Velem épp az ellenkezője volt. Mindenki mondta, hogy átver, hogy ne bízzak benne, hogy kihasznál, nem hittem nekik... Igazuk volt. Viszont keserves volt rájönni.

Szóval bízz és ne félj! (22/L)

2009. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezeke a konkrét jelek mik lehetnek?
2009. máj. 7. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Folyton mással lóg, nem dicsér soha, hamar leráz, titkolózik, késve veszi föl a telefont, hirtelen nem tud megszólalni, ha kezedbe veszed a mobilját, rögtön kikapja a kezedből, lerövidíti a randikat, ritkítja a találkozásokat, nem mer a szemedbe nézni, húzódik a csóktól, érintéstől..

ilyesmik. Ne meséld be magadnak!


NE KERESD A CSOMÓT A KÁKÁN!

2009. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!