Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akibe beleszerettem, az az osztály legmenőbb fiúja.. Erős, de nagyon bunkó.. Régen bejöttem neki, mostmár nekem jön be ő, sőt többet érzek barátságnál.. Ezt el is mondtam neki, de ő csak annyit mondott, hogy majd megbeszéljük.. Azóta hozzám sem szól, és barátnőmnek azt mondta hogy nem érdeklem, és utál.. Elég furcsa, mert minden nap látom, nem megy ki a fejemből sem.. Ha hazaérek a suliból, máris hiányzik.. Nagyon reménytelen szerintem, de nem tudom mit csináljak ilyenkor.. Szerintetek?

14/L



2013. ápr. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy kisse platoi szerelemnek tunik....mar bocs.. de nalam mar ott elvegta volna magat hogy olyat mond: utal.... ha ez utan is tetszik (mar pedig a kerdesedbol ez leri) akkor a hibait nezd.. ne csak azt hogy milyen "cuki" stb..... 19/L
2013. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács... SOHA NEM JÁRJ OSZTÁLYTÁRSSAL! tapasztalat..
2013. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondta hogy utál hogy leplezze hogy,szerelmes beléd.Fiúk nem szeretik kimutatni az érzéseiket azt olvastam.
2013. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk. A lehető legkellemetlenebb dolog, ha szakítasz a barátoddal, és megutálod, de még 3 évig nézheted, és az esély is megvan, hogy a tanár egy csoportba osszon be csoportos munkánál. Nem éri meg, tapasztalat.
2013. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy szerelmes belém.. Furcsa,még mindig sokat néz rám, próbál féltékennyé tenni:) Utolsó válaszadó: idén ballagunk, szóval már nem sokat kéne aggódni emiatt:D
2013. ápr. 22. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
te nem vagy véletlen az osztály társam mert 14/l ez a helyzet tisztára mint a suliba a haverommal
2013. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Felejtsd el, a sulis párkapcsolatok első nagy szabálya, hogy ne járj osztálytárssal!! a te érdekedben, annál szarabb nics, hidd el nekem...
2013. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!