Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik osztálytársamba, de van pasija. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,soha sem találkoztam még olyan lánnyal aki tényleg tetszett. Fél éve egy osztályba kerültünk. Teljesen beleestem.Egyszerűen nincs benne olyan amit nem tudnék szeretni. Szünetekben odajön,az ölembe ül.Beszégetünk minden délelőtt(iskolában), delután és hétvégeken facebookon és skype-on. Már hivtam párszor kávéra,filmre....,de mindég közbe jött neki valami.A legjobb barátaim közé tartozik,de én többet szeretnék.Van pasija(nem birom a fiút,sőt egyenesen utálom). Lenne értelme rányomulni a csajra? Ha igen hogyan? Ha nem akkor miért ne?

2013. márc. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ilyen közeli a kapcsolatotok akkor egyszerűen csak kérdezz rá h mi lenne ha....

miért ne?mert talán fontosabbnak tartja a barátságot és szemétség lenne ha belerondítanál egy olyan kapcsolatba ami egyébként jól működik

2013. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én összejöttem a csajjal, akivel ilyen helyzetben voltam... próbálkozz, szeressen beléd, de várd meg míg szakítanak, mert az szemétség, ha te cseszed szét a kapcsolatot
2013. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahogy elnéztem nem itéli el ha egy fiú olyan csajra nyomul akinek van barátja. A mostani barátjával is úgy jöttek össze...
2013. márc. 14. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd neki hogy te jobb vagy mint a gyökér pasija.
2013. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szemétségÍ! Szerelemben és háborúban nincs háttérbe vonulás egy neked közömbös idegen érzéseire tekintettel, vagy mert a nagy átlag véleménye szerint más nőjére nyomulni "szemétség".

Könyörgöm, 17 éves vagy, nem egy 3 gyerekes családot akarsz szétszakítani:-)

És már rányomultál, hiszen minden porcikáddal azon igyekszel, hogy az összes idejét Veled töltse, az öledbe ülteted, kávéra hívod stb. EZ a rányomulás.

Buta és gyerekes hozzáállás azt hinni, hogy ez nem rányomulás, mert nem azt kérdezed (mint egy 14 éves), hogy "figyi, akarsz velem járni"?

Szóval a rányomulás már folyamatban van.

A Te kérdésed valójában az, hogy várd meg míg magától elcsattan az első csók, vagy direktben kérdezz rá.

Én amondó lennék, engeddd a dolgokat maguktól menni, történni... Mert úgyis fognak:-)

Hajrá!

2013. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Várok még ötleteket...
2013. márc. 17. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

De mire? Vagy eléállsz, és közlöd hogy szereted (ami szerintem nem a jó megoldás), vagy érezteted vele, keresed a társaságát, a testi kontaktust, egyre többet érsz/bújsz hozzá, bokolsz neki, és és ..... megtörténik előbb-utóbb az első csók

Vagy most milyen ötletet vársz?!

Ha el akarod szedni a csajt a másiktól, azt egyéb módon nehéz...

2013. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!