Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? És hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? És hogyan "szerezhetném vissza" az eddigi munkám elveszett gyümölcsét?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de kérlek olvasd el!

Nagyon tetszik egy fiú. A padtársam. Ezért ugyebár minden órán hülyülünk, és papírfecnikre írogatva dumálunk. Meg is tudtam, hogy hova szeretne menni középsuliba. Rengetegszer hozzám ér órákon, amikor leül mellém egyszer "megszédült" és majdnem az ölembe feküdt. Kínos egy szitu volt. Tudom, hogy nem egy csajozós típus, igaz, tudja magáról, hogy egy álompasi(igaz nem ilyen erős megfogalmazásban. :D), de szerintem van egy kis komplexusa, mert szemüveges. Azt hiszi, hogy senkinek sem tetszik. Pedig ohóó, de mennyire tetszik VALAKINEK. :D

Szóval. Eddig tök jól haladtam, hogy megszerezzem, már egyszer zenesuliból el is akart kísérni a buszmegállóba. Pedig a biztos nulláról indultam, és rengeteget fejlődött a "kapcsolatunk".

Erre jön egy lány, aki mindene verseng velem. De tényleg! MINDENEN! Egyszer azon sértődött be 3.-ban, hogy ugyan olyan sálam volt, mint neki, és ezért több hónapon keresztül bunkózott, és csúfolt. Viszont már egy ideje "felszínes kapcsolatot" ápolunk, ami abból áll, hogy jópofizunk egymással, de mindig tudjuk egymásról, már a járásából(legalábbis én) hogy mire készül. Annyira kiismertem már...

És most ez a csaj rászállt A Fiúra. Utálom, ha rámosolyog, utálom ha a közelébe megy. Mégis egyre inkább elédesgeti magához, tőlem. Pedig neki nem tetszik. Belsős infóim vannak erről a témáról. Mindegy.

Egyre inkább azon veszem észre magam, hogy elveszik a munkám gyümölcsét, és eltűnik, teljességgel kámforrá válik a kapcsolatunk a padtársammal. Egyre többet van azzal a csajjal, egyre többet mosolyog rá, egyre többször van vele, és tegnap azon kapom magam, hogy a barátnőim megszólalnak: "vegyél mély levegőt, és nézz hátra.."

Ki megy ki az ajtón A Fiúval? KI?? Az a ribizli.. -_-

Úgy megszédültem, a sírógörcs kerülgetett.. Szinte már fizikailag fájt.

Aha. Most ha olvasod, azt hiszed, túldramatizálom a dolgot. Pedig nem. Szörnyű érzés volt látni, amint kilépnek az ajtón, és együtt indulnak a buszmegállóba. Megsemmisültem. Elhatároztam, hogy nem fog érdekelni A Fiú és az a lotyó sem. Pedig annyira fáj. :(

Köszi, hogy elolvastad, és kérlek segíts. :(

L/14



2013. márc. 14. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jajj, ne engedd, hogy "azzal" a csajjal legyen. Ideje lépned!
2013. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem írni, hogy amikor kiléptek a suliból a srác rámosolygott a lotyóra. Úgy, ahogy rám szokott, ahogy eddig senki másra.. Nem akarom, hogy az övé legyen. Nem akarom, hogy nyerjen. Nem önzőségből, de ha egyszer megkaparintja a Fiút, akkor győz. Egyből el fogja dobni, mire a srác fülig belezúgott. Ismerem, hogy milyen. Ez lesz. És elsősorban nem is magamat, hanem őt akarom megvédeni a csalódástól. Kérlek segítsetek! :(
2013. márc. 14. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg a fiúnak, hogy tetszik neked, vagy csók. :)
2013. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Öhm. Oké. Megpróbálom. :)

De annyit még: nem vagyok egy tökéletes alkatú csaj. 1-2.-ban sokat csúfoltak, mert duci voltam, de most már vékonyabb vagyok, de van pár rosszakaróm, akik még mindig feldobják ezeket az adukat, és ezzel lerombolják az önbecsülésem. De folyamatosan járok edzésre, és szerintem egyre jobban nézek ki. Remélem Ő is így foga gondolni. Aztán egy gyenge pillanatban. Cupp. :)

Köszi. :)

2013. márc. 14. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem vagy tökéletes alakú, de hogy tökéletesen értelmes vagy az már biztos!Öröm volt olvasni amit írtál olyan szépen értelmesen összefoglaltad a gondolataidat!

Ez a ribizli azért viselkedik így és nyomul a fiúra mert tudja, hogy tetszik neked!Úgyhogy szépen csináld azt mintha teljesen letettél volna a srácról..tegyél úgy mintha valaki más tetszene!Ha vannak barátnőid akikben maximálisan megbízol beszéld meg velük, hogy segítenek ebben a játékban.Mert ha meglátja az a csaj, hogy már más érdekel téged akkor arra fog rászállni a te kiszemeltedet pedig békén hagyja!És legalább a srác is összekapja majd magát ha tetszel neki mert akkor beparázik azon, hogy a másik fiú miatt elveszíthet téged és akkor majd kapálózni fog! :) Én ezt tenném

2013. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És beszarok MITŐL 0 csázalék???? Benne van a tanácsom is csak sajátos módon tolmácsolom. A ***** hét******!
2013. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

23:18

Köszi a választ. :)

Kipróbálom, meglátjuk mi lesz ebből. Remélem bejön, mert a srác eleve féltékeny típus. :)

2013. márc. 15. 13:25
 8/15 anonim ***** válasza:
ja,csak benne van hogy letesz rólad amikor látja hogy másra vagy rákattanva
2013. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nagyon emlékeztetsz... az én 14 éveskori önmagamra :)

csak én elszúrtam mert gyáva voltam.

te mindenképp próbáld meg!!

ha nem sikerül akkor is benned lesz hogy te mindent megtettél és nem az hogy "talán sikerült volna, ha merek lépni".

Hajrá!

2013. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Utolsó:

mindent meg fogok tenni Érte. :)

és köszi a biztatást.

2013. márc. 17. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!