Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Nektek hogyan kezdődöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek hogyan kezdődött a szerelmi kapcsolatotok? Hogyan hódított meg a barátotok? Milyen praktikákat használt, aminek nem bírtatok ellenállni vagyis vonzónak tartottátok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2013. ápr. 7. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem szerelmi kapcsolat még sosem kezdődött hódítással. A hódításnak mindig birtoklás a célja, nem szerelem.

Ez a tapasztalatom.

Szerelmi kapcsolat mindig barátságból lett nekem, vagy egész egyszerűen kezdetektől kölcsönös volt a vágy.

:)

2013. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan szerettél bele? Többször randevúztatok? :)
2013. ápr. 7. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
...De van néhány dolog, képesség, ami szükséges ahhoz, hogy eljussunk a szerelmi kapcsolatig. Ezeket sorra lehet venni. Attól függ, hogy Te a fiú vagy a lány vagy-e, és mi a helyzet, amiben vagy.
2013. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2: A mostanival eddig egyszer.:)

Neten ismerkedtünk, és már az első levélváltáskor felfigyeltünk egymásra, mint potenciális partnerek, de nagyon sokáig egyeztettem vele, hogy a jellemének, személyiségének, élethelyzetének minden részlete olyan-e, amilyet keresek, hogy nehogy baj legyen, ha fejest ugrok az ágyába. Mert én már majdnem középkorú vagyok, és tudom, hogy mi az, ami bevált nálam, tuti vonzalomkeltő tulajdonság, és mi az, ami meg tuti bukta.

És azt is tudom, hogy ha tetszik, akkor már nem akarok bíbelődni avval, hogy nincs-e jellemhibája, hanem csak szerelmeskedni akarok vele orrba-szájba, és akkor már nincsen agyam az ilyesmire.:)

2013. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátságnak indult, elég jól kijöttünk egymással. Hihetetlenül kedvesnek és rendesnek tűnt, volt benne valami, ami magával ragadott. Szóval nekem már a kezdetektől nagyon tetszett, de mivel száz százalékig biztos voltam benne, hogy egy ilyen nagyszerű srácnak soha nem kellene egy olyan "selejt", mint én, mélyen elnyomtam minden ilyesfajta érzést, gondolatot.

Aztán egyre több időt töltöttünk együtt, kettesben, a beszélgetéseink megteltek utalásokkal itt-ott egy kis erotikával, majd elcsattant az első csók is.

Sajnos azóta már véget ért, elég csúnyán, mivel félreismertem. De ez már más történet. :)

2013. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erdőben tartottunk egy ilyen sütögetős bulit,és ott ismerkedtem vele össze :) Kicsit sok volt az ital, és lehánytam a cipőjét,majd még ezen kívül 2-szer rókáztam.

Másnap bejelölt Facebook-on és beszélgettünk,majd megkérdezte mit szólnék egy találkozóhoz.

Hét hónapja vagyunk együtt :)


18/L

2013. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk úgy indult a dolog, hogy neten ismerkedtünk meg egy társkeresőn. ő írt nekem üzenetet. már az felkeltette a figyelmemet, hogy nem sablonszöveggel indított hanem olyan részleteket akart megtudni ami az adatlapomon tájékoztató jelleggel szerepel tehát odafigyelt rám már akkor. aztán az első randinkon mikor odaértem hozzá, akkor megölelt. :) ez olyasmi volt amit még soha egyszer se kaptam , egy randin sem senkitől. aztán hagyta hogy én válasszak filmet:) iszonyat jól csókol, figyelmes volt velem végig, pedig elsőre 12 órát töltöttünk együtt:)


mindketten éreztük hogy szerelmesek lettünk már ekkor. hát így kezdődött. még a kapcsolat elején eljegyzett. 1 évvel később összeköltöztünk, és fél évvel az után volt az esküvőnk:)


azóta már babát is tervezünk


27/N

2013. ápr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolnak indult.

Egy helyes jopasi volt a strandon - en uj voltam a tarsasagban.


Aztan en kezdemenyeztem. Tudom-tudom no vagyok, de nah kulfoldon dolgozom es nem tudtam volna normalis kapcsolatot kiepiteni szexre meg szuksegem volt mar.

Es ot vonzonak talaltam - ez ritka. Szoval erot vettem magamon es elhivtam hozzank. A repterrol mar o vitt haza.


Aztan en elmentem 3 honapra. De amikor hazajottem ujra talalkoztunk. Es azota is talalkozgatunk... Eleinte csak a farkat szerettem... persze ot is szimpatikusnak talaltam aztan ahogy egyre tobbet is beszelgettunk megkedveltem. Es o is azt mondta hogy nem gondolta volna hogy ennyire megkedvel... hat en se hogy ot... Aztan idovel beleszerettem... es most is szeretem. Mar nem olyan dilis orult elvakultan mint par honapig, hanem most olyan nyugodt szerelemmel... hogy szeretem, hogy szeretem amikor talalkozunk, hogy szeretem amikor atolel es atolelem, amikor egymas karjaiban pihenunk...


Milyen praktikakat hasznalt?

Sajat magat. Intelligens, kedves, finom, igenyes de iszonyat ferfias pasi. Ennyi.

Nah meg a mosolya - imadom amikor oszinten mosolyog, amikor boldog. :)


Bokolni amugy nem bokolt sokat eleinte, idovel jott bele... de nem kell tulzasokba esni, nem kell egesz nap szepeket mondani. Egy erintes ezerszer tobbet mond - mig a szavak elkopnak.

2013. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!