Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érez irántam semmit. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érez irántam semmit. Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb 1 és fél éve beszélek, interneten és van hogy összefutunk. Már elég régóta kérdeztem hogy szerinte lehet e valami köztünk, de mindig csak húzta az időt és a válasza az volt, hogy nem tudom. Pár napja kiöntöttem neki teljesen a szívem, igen neten keresztül. Egy érzelmes fiú vagyok és mondta is hogy megkönnyezett miközben olvasta. Az volt benne a lényeg, hogy én többet szeretnék mint barátság. Már elég sokszor kicsaptam így a "hisztimet" de nagyon szeretnék vele párkapcsolatot létesíteni. Felvetettem azt az elvet, hogyha nem érez irántam semmit én nem szeretnék vele többé beszélni. Nem csupán haragból, mert pl ha lesz majd barátja én azt nem bírnám elviselni. A válasza az volt hogy most nem érez semmi mást de szeretne velem továbbra is beszélni. Mint említettem én így barátságból nem szeretnék vele beszélni, de az a baj hogy így nem nagyon bírom. AZ a baj hogy nem tudom mit tegyek. TI ilyenkor folytatnátok még beszélgetést a leánnyal? Van még rá esély, hogy lesz belőle valami? Már picit félek ráírni, mert mint említettem hogy sokszor volt már ebből baj az elmúlt hetekben viszont nélküle nem nagyon bírom. Főleg az fáj hogy nem lehet az enyém. Örülnék ha tapasztalataitokat megosztanátok velem. Egyébként a lány 15 éves. Tudom, hogy fiatalok vagyunk még de ilyet még nem éreztem mint iránta.

Köszönöm.



2013. ápr. 15. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz semmi.Ha ennyi idő után se akar semmit,hagyni kell.
2013. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 putyííí ***** válasza:
Nincs rá sok esély, hogy legyen valami...
2013. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt már eltudta volna dönteni, ha akarna tőled valamit. Úgy tűnik, nem akar. Biztos jól elbeszélget veled, bír téged, de szerintem nincs többről szó.
2013. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van 1000 másik...
2013. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Most a saját példámat felhozhatom de velem is történt ilyen nekem 2 év volt és összejöttünk csak mondjuk én nem neten öntöttem ki neki a szívemet hanem direkt úgy hogy megvárjam hogy találkozzunk
2013. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is. Nagyon nehéz lesz hidd el, de meg kell próbálnod elfelejteni és keresni mást aki tetszik. Sajnálom.
2013. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ez a lány csak játszani akar veled mert látja rajtad hogy oda vagy érte és még meg is mondtad neki szóval szerintem hagyd a fenébe és szedj fel neten egy másik lányt akivel elfelejteted a régi szerelmedet.

Tudom hogy rossz lesz és fájdalmas de hid el megéri tovább lépned mással aki majd meg becsül téged és szeretni fog olyanak amilyen vagy.

2013. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kibővült az infó

Állítása szerint ő régen szeretett de elmúlt? Akkor most mi van?

2013. máj. 1. 15:46
 9/9 anonim válasza:
Én átérzem a helyzeted hasonló volt velem is..de én jóba voltam utána a csajjal..1 évembe került de kiszerettem belőle és azóta nagyon jó haverok vagyunk és tényleg csak úgy tekintek rá..pedig nagyon nehéz volt írtózatosan szerelmes voltam belé..
2013. aug. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!