Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 13 évessel 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 13 évessel 16 éves létemre, de nem tudtam, hogy ő ilyen fiatal. Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok vele lenni? Az a baj, hogy még most is iszonyúan szeretem őt, de nem lehet, mert fiatal. Bárcsak 3 évvel idősebb lenne!

Figyelt kérdés

Múlthéten pénteken összeismerkedtem egy lánnyal, hétfőn elhívtam talira, jól sikerült, egyre jobban tetszett és egyre jobban szerelmes lettem.

Ma megkérdeztem, hogy mikor van a szülinapja, mondta, hogy júliusban lesz 14 éves. Amikor ezt meghallottam, görcsbe rándult a gyomrom...azt hittem, hogy már 15-16 éves ő is, úgy nézett ki, úgy viselkedett, de nem! :'( Szerintetek gáz, hogy 13 évessel járok? Hogy mondjam meg neki, hogy fejezzük be? (pedig én már vártam is az első szeretkezést) . Nincs szívem neki elmondani, mert én érezném magam emiatt a legrosszabul, és biztos, hogy nem bírnék aludni az éjszaka. Nagyon-nagyon-nagyon kedves lány, de fiatal. Vagy várjak pár évet? Mit tanácsoltok?

A sírás kerülget az idegeskedéstől...:'(


2011. nov. 25. 15:35
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
és légyszi ne röhögjetek ki, mert gondolom párszor ti is kerültetek már hasonló szituációba, nekem ez most eléggé kellemetlen, azért is ezen az anoním oldalon tettem fel a kérdést.
2011. nov. 25. 15:37
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha annyira "érett", ahogyan te azt gondolod, akkor felfogja képes felmérni szellemileg azt, hogy miről van szó.

Legyél őszinte, és egyenes.

2011. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

18 vagyok és 15 éves csajom van, ebben nincs semmi, bár tény hogy ő még fiatalabb, de ha sokáig vele leszel 2-4 év minimum akkor meglátod az a 3 év semmi, gondolj bele 21/18

27/24 elhanyagolható, ha szereted, ez ne álljon az utadba!

2011. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
ennyi idő alatt nem lehet még szerelem, csak nagyon tetszik. és ezt a törvény bünteti 13 évessel 16. a 13éves még nagyon gyerek.
2011. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Mi az hogy ennyi idő alatt még nem lehet szerelem?

Nőj fel!


Amúgy meg senki nem mondta, hogy fektesse meg, de attól még, hogy 3 év van köztük simán járhatnak ...

2011. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
háát...én is gondoltam, hogy talán várni kéne még pár évet.
2011. nov. 25. 15:46
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Járhatnak, de egy 16 éves srác már igényli a lehetőséget egy kiadós "reszelésre", miközben egy 13 éves lány talán testileg, biologiailag sem áll erre készen. Ezenkívül törvénysért is (bár ez a legkevesebb)...


De azért első az egészség.



Esetleg talán, ha jobban megismered, és mindketten komolyan gondoljátok, akkor a lány beszéljen mindenképpen nőgyógyásszal. Részben a tabi miatt, részben azért, hogy olyan is elmondhassa a véleményét, aki tovább lát a hormonjainál. Hátha ért hozzá...

2011. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 szamo77db ***** válasza:
71%

Ha ilyen nagyon szereted, nem lesz nehéz várnod rá! Meg

ott van a petting! Azt szép titokban, diszkréten csinál-

hatjátok! És ha ilyen erős benned iránta a szerelem, még

abban is örömöd telik, hogy kézenfogva sétáltok! Saját

tapasztalat!

2011. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szimpatikus az,ahogy írsz a lányról. Beszélj vele,és ha van erőd,akkor várhatsz is rá,miért ne? Nem sok a 3 év,a 13 éves csajok már nagyon is komolyak tudnak lenni,persze nem mindegyik. Ha ő is szeretne szeretkezni mielőtt betölti a 16-ot,hát senki nem fogja eltántorítani. Ne erőltesd,ne befolyásold,de ha ő is szeretné,akkor hol a gond? De ne azért szakíts,mert nem lehet szex,mert az már nem a szerelemről szól. A haverok véleménye meg ne érdekeljen,ha esetleg úgy alakul,hogy te csak 18 évesen szeretkezel először. De szerintem nem kéne elsietni a szexet amúgy sem,főleg,hogy még alig ismeritek egymást. De ha még mégsem alakult ki erős kötődés,ami azért hosszabb idő után szokott,akkor beszélj vele,és szakítsatok,ha kicsi az esély,hogy közös nevezőre jussatok!
2011. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Mi olyan sürgős? Nem tudnál júliusig várni?
2011. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!