Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel megtörtént már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel megtörtént már hogy pátlóian szerelmes volt valakibe és a végén összejöttek? 14/l

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát mi jártunk de nemrég dobott azóta elég egyoldalú ez a szerelem mert csak én szeretem... 14/L
2013. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igen. Én kb 13 és fél évesen ismertem meg, és 14 évesen összejöttünk... Szinte első látásra beleszerettem ( és azt mondta, hogy ő is első látásra belém... Habár ezt nehéz elhinnem, mivel én sem tartom magam valami szépnek, és ráadásul még nagyon csendes is vagyok....) de több hónapon keresztül egyfolytában csak rá gondoltam.... Először csak néha-néha, de később egyre többet találkoztunk. Aztán egy szép augusztusi napon, habár, nem úgy indult az a nap ahogy terveztük, de megtörtént az első csók. 😍 Sosem fogom elfelejtni azt a napot. Utánna is, miután elment, százszor, és százszor felidéztem azt a pillanatot 😄😍 alig tudtam elhinni, hogy ez tényleg velem történik... De sok ideig nem is tudtam, hogy most mi van, mert nem tisztáztuk, hogy most akkor járunk, vagy sem!? De aztán kiválasztottuk az első csókunk napját...

Volt pár nehézség köztünk, főleg az apám" miatt, mivel hogy neki nem volt szimpatikus😑... De az igazság szerint, én leszarom, hogy ő mit gondol, nem döntheti el helyettem, hogy kit szeressek! Azóta is várom, hogy végre megdögöljön az a szemét disznó! 🙂😑😠😡😵😱 nem tudunk miatta nyugodtan élni se, mivel hogy figyeltet minket, hogy mikor jön hozzám a barátom... ( hozzáteszem, hogy azért ilyen idegbeteg miatta, ( nem mintha amúgy nem lenne az) mert hogy a barátom 20 évvel idősebb nálam...) szóval csak valahogy ide csempésszük" vagy elmegyünk valahova, pl moziba, vagy korizni....

De ezeknek ellenére is, még mindig nagyon szeretjük egymást, és egymással tervezzük az életünket is 😍😄

Remélem, hogy happy end-el fog végződni a mi történetünk is 😄

2019. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!