Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes belém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? Vagy csak szórakozik? Véleményeket! Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és szerelmes, nagyon. Ezért nem látok éppen tisztán, és a segítségeteket kérem. Elég régóta ismerek egy srácot, és egy ideje szerelmes is vagyok belé. Augusztusban csókolt meg először, akkor azt hittem, hogy szeret. De aztán azt mondta, nem akar velem járni. Elég rosszul esett... Szilveszterkor csináltam egy bulit, ahol ő is ott volt, más lányokkal volt elég feltűnően, kicsit elegem lett, és ittam pár felest. Mivel sosem iszok, ezért már a is elég volt, elengedtem magam, és kicsit szédelegtem. Valami srác próbált rámmászni, az én srácom meg elég ideges lett , és az este hátralevő részében mellettem maradt, kikísért a levegőre, meg hozott nekem inni, szóval vigyázott rám. De másnap megint azt mondta, ő nem akar sem tőlem, sem mástól most kapcsolatot. 3 hónapig kvázi "titokban" mégis jártunk. Randiztunk párszor, beszélgettünk sokat, elmondtam neki, hogy nagyon szeretem, de fáj, amit csinál, hogy nem vállal fel. Aztán 1 hónapja, mikor találkoztunk, azt mondta, hogy szerelmes belém, rájött, hogy mennyire kellek neki, és felvállalt, mindenkinek dicsekszik velem. Nagyon sokat vagyunk együtt, viszont én még kicsit bizalmatlan vagyok vele, félek, hogy megint pofára esek. Most járunk 1 hónapja. Szerintetek elengedhetem magam, és bízhatok benne?


17/l és 17/f


2013. ápr. 21. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban a leglényegesebb dolog a bizalom! Lehet most döbbent rá igazán hogy tényleg szeret.
2013. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bízz benne, hiszen felvállal, nem? :)
2013. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, ha nem írod le, hogy aztán végül bevallotta, hogy belédszeretett, akkor most azt írtam volna, hogy nyugi, ez így működik, valószínűleg idővel beléd szeret. :)


Szóval igen, ez így tiszta sor. Nem érezte irántad a szerelmet (és nem játszott veled, őszinte volt, a legtöbben simán játszák az agyukat, aztán pedig az jön, hogy "bocs, nem jöttek az érzések", és összetörik a szíved), de aztán az aggodalom, hogy látott, hogy kiszolgáltatott vagy azon a szilveszteri bulin, és hogy látta hogy más rád akart mászni, érzelmeket ébresztett benne irántad, ha lassacskán is.


IGEN, ez így simán erősödhet tovább. Persze ehhez érzelmileg érettnek kell lenni, és nem biztos hogy bármelyikőtök elég érett hozzá (valószínűleg nem), és elég ha csak az egyik nem éretlen. Az érzelmi érettséget pedig sajnos a viszontagságok és a csalódások hozzák meg, amennyiben nem fordulsz be.


Remélem az élet hozni fogja azokat a szituációkat nektek, amelyekben az érzelmek elmélyülhetnek anélkül, hogy el kellene veszítenetek egymást. :) Mindenesetre fel a fejjel! Szerintem igen, merj kockáztatni és elengedni magad, de erről beszélhetsz ővele is, hogy szeretnéd elengedni magad mellette, és hogy megteheted-e. Már maga ez a szándék és a kérdés is mélyíthet az ő érzelmein.

2013. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint elég ha csak az egyik éretlen. Bocsi.. Nem mindegy.
2013. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy még picit félek benne megbízni, azt mondta ne féljek, mert szeret.
2013. ápr. 21. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt már kérdezted. :) Ugyanazt tudom mondani, mint akkor.


5 évvel ezelőtt még én sem voltam szerelmes a Szerelmembe<3, most már nagyon is. ^^

2013. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!