Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit mondtok fiú-lán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit mondtok fiú-lány barátságnak, ha egyáltalán létezik? Normális ez a dolog?

Figyelt kérdés

előbb is láttam 1 ilyen témát, de mindenki csak tagad, hogy is van ez?

lányok, nők

ha lenne pár haverotok, aki tényleg csak barát, lemennétek érte (egy baráthoz) csak úgy 50-80km messzire is? csak azért hogy beszélgessetek? miközben a pasid erről nem tud/tud, és ellenzi, vagy épp rühelli azt a barátot, és ezzel meg is bántanád, vagy ha már olyan veszekedések lettek emiatt hogy majdnem szakítottatok? így is lemennétek hozzá ha tényleg csak "barát"? ...

most akkor a barát fontosabb vagy a pasi? hogy is van ez?

szét tud szedni ez 1 párkapcsolatot?!


2013. ápr. 6. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először tisztázni kéne a barátság fogalmát mert sokan nincsenek vele tisztában
2013. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így vagy úgy, de szexbe torkollik. :)


21/N

2013. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De barátságnak elvileg szexmentesnek kéne lennie!Ha van szex az már szexkapcsolatnak minősül
2013. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerencsére a pasim nem tilt olyan alapvető dolgokat, mint az, h találkozzak a barátaimmal. ilyen pasival nem is járnék.
2013. ápr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hegix válasza:
61%
Fiu lány barátság? Nagyon ritka. Előbb utóbb, ha nem te a srác szerelmes lesz...(élet tapasztalat) szerintem is tisztázd a barátoddal am meg a fiú utazzon, ne te!
2013. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
jaj, hagyjuk már.. miért lenne szerelmes? ti mindenkibe szerelmesek lesztek, akivel több időt töltetek el? tizenévesen lehet h ez még megy, de huszonévesen már felnőtt módjára viselkedünk.. nem mondom, biztos van arra is példa, h vki szerelmes lesz a barátjába, de a barát eleve attól barát, h nincs szó szerelemről.. 22, l
2013. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
utolsónál a pont! az én legjobb barátom olyan számomra,min tha nő lenne.Sose néztem rá férfiként.
2013. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!