Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfejteni akár hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfejteni akár hogy is próbálom. Valaki segít?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy van egy lány aki az osztálytársam. Elég jó barátságba vagyok vele, de én már elég régóta többet érzek iránta. Ezt elmondtam neki November környékén.

A lánynak akkor is volt barátja, és most is van. De én azt éreztem hogy én sem vagyok közömbös számára. De ő azt állította hogy csak barát akar maradni, mert nem akar elveszíteni.. Sajnos nem tudok rajta továbblépni akár hogy is próbálom. Elmesélte, hogy sokkal boldogabb velem mint a barátjával, és nagyon fontos vagyok neki. És hozzátette ha barátok maradunk akkor nem veszít el. De én úgy érzem ezt csak azért mondja mert így akar lerázni. A suliban folyton együtt vagyunk, mellettem ül, ha kimegyek a büfébe ő szó nélkül jön velem. Nagyon nehéz feldolgoznom ezt nekem és néha látszik is rajtam. És ő ezt észrevette, de nem szólt semmit rá. Tudja hogy többet érzek iránta. Nehéz mert még 3 évig osztálytársam lesz és nem tudom mit csináljak mert nem bírom már. Próbáltam másik barátnőt szerezni, sikerült de valahogy még mindig őt szeretem. Ez megy 8 hónapja..

Valaki tudna segíteni?

17f



2013. ápr. 27. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
A csajjal már nem vagyok együtt, mert elmondtam neki hogy még mindig azt a lány szeretem.
2013. ápr. 27. 17:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát,végül is van barátja,akkor nincs sok keresnivalód köztük.Ezt meg kéne értsd.
2013. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél?Hogy ne szeresd már, vagy hogy együtt legyetek?túl sokat találkoztok,így nehezen tudod elfelejteni.De idővel talán.

Én tini koromban 4 évig voltam plátóian szerelmes.Aztán elmúlt,és soha többé nem.

2013. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!