Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy facebookon telejesen jól elbeszélgetünk akár órákat is, de személyesen nem merek a köszönésnél tovább menni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel már majdnem fél éve hogy kb minden nap chatelünk és már a másik fél teljes életét ismerjük, de amikkor személyesen találkozok vele nem merek beszélgetést kezdeményezni, max köszönünk, mosolygunk egymásra vagy leckét másolok róla. Nemrég azonban megemlítettem facebookon ezt a gondot, és elmondtam neki, hogy több akarok lenni mint barát, de úgy érzem, hogy régi sebek miatt nem tudok személyes kontaktust teremteni, erre ő teljesen normálisan reagált, bíztatott, hogy másnap menjek oda hozzá a suliban, de nem tettem. Azóta eltelt 3 nap és mégcsak neten sem beszéltünk. Hogyan nőhetem ki ezt a viselkedést, és egyáltalán szerintetek van-e még esélyem nála? Ja, és pár hete elkezdett barátkozni a legjobb haverommal, de olyan látványosan, pedig erre semmi oka nincs, mivel az a fiú ápolatlan, buta, visszahúzódó, csúnya, gyenge stb.. de jó szíve van azt elismerem. Szerintetek miattam beszélget vele a lány, hogy informásdlódjon stb, vagy mert megvédem ezt a fiút a többiek baromságai elől kíváncsi lett miért a barátom, és beleszetett? Egyébként a lány gyönyörű, kedves, egy zseni stb...és az osztály legmenőbb és a leggazdagabb fiújait már lekoptatta, ezért csoda, hogy eddig bírtam vele, mikkor kb egy senki vagyok. Nem testi kapcsolat a célom, hanem egy hosszútávú szerelmi kapcsolat. Elnézést a regényért, de még így is alig tudtam valamit elmondani:((

SEGÍTSETEK KÉRLEK, MERT NEM TUDOM KEZELNI AZ ÉRZÉSEIM ÉS NEM TUDOM MIT TEGYEK!



2013. ápr. 27. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre én is szeretnék választ kapni:)
2013. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj már oda a lányhoz, öleld meg, és ne beszélj ennyit. Sőt egy szót sem kell mondanod, érteni fog mindent:D
2013. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
amúgy 16/F vagyok
2013. ápr. 27. 19:03
 4/12 A kérdező kommentje:

a legnagyobb gond azzal van, hogy nem merek a többi osztálytársam előt kezdeni vele, mert "nem egy színvonalon" vagyunk, és félek, hogy az ő "hírnevének" nem tesz jót, hiába tudom hogy ez nem nagfyon érd

ekli:(( neten meg elhívni első randira kicsit alulromantizált, és nem így terveztem, de az sem biztos, hogy menne

2013. ápr. 27. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg hogy suli után/előtt találkozzatok a suli környékén ahol ketten vagytok.
2013. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most lesz a szülinapja, ha akkor kezeményeznek valami kis személyes ajándék kíséretében az hogy -hatna? vagy nem érdemes heteket várnom, mert hátha addig elromlik valami köztünk?
2013. ápr. 27. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

száánalmaaaaaaasss :D:D


Nem hiába mondják a korodbeli csajok, hogy "facebookfüggő nyomik" a saját korosztálybeli pasik :D 21/F

2013. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
függő nem vagyok:D de igazat kell adnom a véleményednek sajnos a korosztályomról:(, és épp meg akarok változni, ezért inkább segítségre számítok mint a szánalmas helyzetem értékelésére... amúgy magas színvonalon tanulok, freestyle focizok, gitározok és hosszútáv biciklizek, úszok és profi cserkész vagyok...csak mellékesen ha érdekel:D szerencsére nem az internet az életem...de ez a pont a gyengém
2013. ápr. 27. 20:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez cuki.

És felejtsd el ezt a "más színvonal" szöveget, mert ezzel csak tovább gyengíted az önbizalmadat.

És aszondom, próbáld meg. Valamiért úgy gondolom, ha neten már fölvállaltátok ennyire magatokat, akkor nem lesz visszautasító, illetve, ha az lesz, nem azért, mert alacsonyabb kategória lennél, vagy valami.

2013. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bármennyire is cuki nekem szenvedés:S

azt viszont tudom, hogy az önértékelésemmel gondok vannak, de mivel teljesítménycentrikus vagyok mindig látok valamit tovább, ha megyei versenyt nyerek mennék országosra stb...ez ellen mit tegyek?

És köszi, reményt adtál, hogy nagy eséllyel indulok:)

2013. ápr. 27. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!