Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Van egy lány. Már 3 éve ismerjük egymást, barátok vagyunk, viszont én talán többet érzek iránta. A helyzet az, hogy úgy vettem észre, hogy talán ő is. Ezt a barátnői is mondták.

A lényeg azon van, hogy van, hogy egyszer így viselkedik, egyszer úgy. Ha beszélünk, vagy ha csak chatelünk tiszta más. Már többször próbáltam kihívni randira, de mindig azt mondta, hogy majd egyszer, valamikor máskor. Ha kint vagyunk pl. egy buli, van olyan, amikor búj, ő jön oda táncolni, karolgat stb... viszont van, hogy csinálhatok akár mit, táncolunk és rám se néz, keresem a tekintetét és cak néz jobbra-balra csak, hogy nenézhessek a szemébe, vagy már nem tudom. Az a helyzet, hogy bármit megadnák érte, úgy érzem megszerettem, mer amúgy egy nagyon kedves, rendes, aranyos lány. Szerintetek mit tegyek?

Értelmes válaszokat kérek, előre is köszi!



2013. ápr. 28. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondj el neki őszintén mindent,hogy mit szeretnél tőle,és hogy mit érzel iránta!
2013. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyilt őszinteség mindig célravezetőbb:)
2013. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De felek, hogy a baratsagunknak artana..ha esetleg nmjon ossze megse... ha egyutt nem is vagyunk, leg. baratok lgyunk...
2013. ápr. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!