Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy csodaszép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csodaszép lánnyal, pedig ronda vagyok! Most mihez kezdjek? (nem túl hosszú)

Figyelt kérdés

104kg vagyok. Az osztályomba félévkor érezett egy új lány. 9edikesek vagyunk, de még a 12edikesek is bejöttek a termünkbe, a szünetben, hogy ezzel a lánnyal beszélgessenek.

Nem vagyok nyomi, vagy ilyesmi de még egy csajom se volt, és azt hittem nem is lesz. Az osztálytársaim az öltözőben gyakran beszéltek erről a lányról, hogy hogy megdugnák, meg ilyesmi, én meg arra gondoltam, hogy szegénynek, hogy ilyen szép, majdnem olyan rossz mint nekem hogy ilyen ronda vagyok.

A lényeg hogy ez a lány most összejött velem, (amit én még mindig nem tudok elhinni)és mindenki irigy rám, mert ha megyünk kézenfogva a folyosón, érzem hogy mindenki bámul minket. Mit csináljak hogy ne érezzem magam pocsékul ezek miatt?

Mindig azon gondolkozom, hogy mit szerethet rajtam . Vajon mit?


2013. ápr. 7. 16:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
örülj magadnak,mázlista vagy
2013. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz másokkal, hanem élvezd a helyzetet
2013. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom, bakker. biztos nem tudnék egy ilyen önutáló fazonnal lenni.
2013. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Örülj. :))
2013. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ne éreztesd vele, hogy rossz érzésed van emiatt. Ne legyen rossz érzésed emiatt. Legyél boldog! Örülj! És halmozd el a szereteteddel. :-)

Gratulálok!

2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Örülök, meg minden, a lány is azt mondja hogy ne foglalkozzak a görényekkel, de ez nem olyan egyszerű.
2013. ápr. 7. 16:28
 7/25 anonim ***** válasza:

szerintem azt szereti benned, hogy te nem csak megdugni akarod...

hidd el nagyon jo ltudja miröl beszélnek a háta mögött és azt is tudja hogy te nem lihegtél együtt a többiekkel. Szeritnem ez fogta meg benned. Szoval légy szerény de büszke is. Gratulálok :)

2013. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Meglátott benned valami mást, valami többet! Légy büszke rá! És amúgy szerintem is egy értékes, normális srác vagy! Nem csodálom hogy téged választott!;)
2013. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Itt az idő magabiztosnak lenni ember :) Ezek szerint jó fej személyiség lehetsz, hiszen azzal nyerted meg magadnak a lányt. Szóval fel a fejjel és élvezd a kapcsolatotokat :)
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm!

De akkor pl nem tudom mit csináljak, amikor megyünk suli előtt, a 11edikesek meg azon röhögnek hogy hogy nézünk ki együtt, meg olyanokat szólnak be hogy: Gyere ide, mi majd mutatunk neked rendes péniszt nem kell azt a zsírrudat a lábadközé venni, meg ilyesmi.

Erre mit reagáljak?

2013. ápr. 7. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!