Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire igaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz a nőkre egy idő után?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam valakiről ismert nőről fórum hozzászólásban, hogy szerinte nem tett jót neki a terhesség sem neki sem más asszonytársának sem, úgy fogalmazott hogy ''elvesztette a fényét'' pedig azelőtt ragyogott. Ez tényleg így van a nőknél, hogy terhességük alatt vagy után elvesztik a fényüket? Gondolom az illető úgy érette hogy fásult lett. Pedig mikor egy nő terhes lesz és látszik a hasa (még ha nem is szép) szinte mindenki dicsérgeti milyen szép kismama és hogy kivirult a terhességtől, mégse így van ezek szerint?

2013. ápr. 28. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem igaz:)
2013. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valakire talán mégis igaz lehet, nemrég egy nőismerősöm képeit láttam, még 30 sincs, elég fiatalon ment férjhez, szült két gyereket de mostani képein tényleg mintha kissé kiélt feje lenne. Sőt mintha csúnyult vagy öregedett volna tíz évet pedig helyes nőnek tartottam régen.
2013. ápr. 28. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy azt mondja mindenki, mert azt kell mondani! Illetlenség azt mondani, hogy "né máá hogy a fr@ncba néz má ez ki".

De persze sok olyan nő van aki valóban kivirúl nem testalkatra hanem arcra kisugárzásra.


Én azt mondom, hogy annak az embernek változhat ez a nézeteiben aki a párjuk a férjük mert ők látják ők vannak velük a terhesség 9 hónapjában a teljes változáson. ÉS van aki nem tudja elfelejteni hogy milyen is volt akkor.


De ugyanakkor egy idegen aki még nem látta és a csaj visszanyerte régi alakját az úgy áll hozzá hogy húúde megb@sznám.

2013. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ennek a történetnek a folytatása szokott lenni (szerencsére nem mindenhol) "a betoppan egy szerető"
2013. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Én úgy látom sok nő azt hiszi jót tett neki, de csak fejben van így.

Minden nő melle egy mérettel nagyobb és lógóbb lesz, ha szoptat ha nem.

Még aki visszafogy annak is az alakja S marad, általában a legtöbben amíg a gyerek lassan mozog meghíznak főleg hasra.

Elindul egy kis szellemi hanyatlás is, hiszen 2 évig a gyerek mellett ritka hogy bárki tanulni tud. Később is a nők foglalkoznak a gyerekkel, magukkal nem tudnak, a külsejükkel és a tudásukkal sem. Persze mielőtt lepontoznának vannak kivételek, de kevés.

Nézd meg a nőket a játszótéri homokozóban milyen rondák 2 - 3 gyerek szülése után.

2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
2 Nem tudom mit csinál az ismerösöd, de én egy 10-est fiatalodtam a gyerekek után:DD
2013. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ösnek abban igaza van, hogy azért alkatra kicsit megváltoznak, noss ezt vagy el tudja fogadni a társuk vagy nem, de ugye elvileg szereti....
2013. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak, akikre igaz és vannak akikre nem.

Aki a terhesség alatt is ad a külsejére, illetve szülés után is ahogy ideje engedi ad a külsejére, az csinos marad. Tény, hogy a terhesség és a szülés testileg megváltoztatja a nőket, de ha valaki ez mellett nem hagyja el magát, akkor ez nem lesz feltűnő és ez mellett is tud csinos és kívánatos lenni.

Azzal meg abszolút nem értek egyet, hogy elbutulnak a nők, csak mert 2-3 évig itthon vannak és nem tudnak tanulni vagy művelődni. A gyereknevelés is egy munka, az mellett is lehet olvasni, ezáltal művelődni, az megint más, hogy egyesek nem ezt teszik.

Én magam szültem, de sokkal jobb alakom van most, mint terhesség előtt. Sokkal csinosabbnak tartom magam, mert ducin estem teherbe, de akkor is próbáltam csinos lenni, most jobb alakkal azért még könnyebb. És bár itthon vagyok, de folyton mozgásban van az agyam, olvasás (könyv, újság, internet), rejtvényfejtés, tv-nézés, szoktunk járni társaságba is, most kezdek egy heti 2 délutánt igénybe vevő tanfolyamot, szóval nem butultam el.

De sok anyukát ismerek, akik tény és való, hogy szülés után már nem törődnek a külsejükkel, nem adnak úgy magukra. Ők már csak anyukák és nem nők, de ez nem általános. Ki így, ki úgy.

2013. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as kommentelő, miben változik meg a nők alakja azon kívül amiket felsoroltak, hogy hízik hasra, melle nagyobb és lógóbb lesz? Ismertem olyat is aki azt mondta nem hízott el terhesség alatt, igaz ő vékony de azt állította hogy amint szült le is adta azt a felesleget gyerekkel és magzatvízzel együtt.

Létezik terhestorna is, vagy az nem alakra jó?

2013. ápr. 28. 20:19
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Én 75 és fél kg-al estem teherbe, most 57 kg vagyok. Szóval nálam rengeteg lement. De terhesség alatt is mindössze 4 és fél kg-ot híztam. Egyszerűen magamról fogytam, a fiam meg szép nagy lett.:) Nem kellett figyelnem az étrendre, nem kellett tornáznom, elintézte a szervezetem a gondot, szinte az egész terhességemet végigkísérte az émelygés, hányinger és sokszor az étvágytalanság. De szedtem vitaminokat és azért amennyi tápanyagra szükség volt, az bement.

Amiben változott a testem, hasra nem igazán, mert mivel előtte is duci voltam, így előtte is volt háj a hasamon, viszont rengeteget nyúlott a bőröm, 4 kg-al született a kisfiam, így volt mit nyúlni, ezért vannak terhességi csíkjaim, de nagyon aprók és halványak és ugye van egy kicsi háj a hasamon. És bizony egy picit megereszkedett a mellem, de nem nagyon. Én mindig is kis mellű nő voltam, viszont szülés után hiába fogytam, ment le a mellemből is, de nagyobb, mint mikor lánykoromban voltam ugyanígy 57 kg. Szóval ez azért pozitívum.

De a bőröm, a hajam pl. sokkal szebb lett azóta és még mindig, pedig már 2 és fél éve, hogy szültem.

2013. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!