Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha a párom már pár hónap után a közös jövőt tervezgeti és ha meglát egy cuki kisgyereket: "Ugye majd nekünk is ilyen lesz!? " szövegekkel nyomul?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem is zavarna, egy kicsit.
2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én világba menekülnék, a helyedben, egy ilyen szövegtől, ha ezt egy nő nyomja neked.
2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pár hónapja vagytok együtt elég érdekes a helyzet,akkor engem is zavarna...Beszélj vele,hogy ez neked még gyors
2013. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna.
2013. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Te a nő vagy vagy a férfi?
2013. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Miért zavar, hogy családcentrikus, szereti a gyerekeket és veled képzeli el a jövőjét?

Úristen... a nőknek tényleg semmi nem jó!

Ha meg nem tervezne veled, meg nem akarna gyereket akkor az lenne a gond. Más összetenné a két kezét egy ilyen pasiért, nem még ezen siránkozik. Dobd ki szegényt, megérdemel valaki olyat aki vele együtt tervezget és örül.

2013. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi :P
2013. ápr. 27. 11:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa ennyi idő után tervezgetni. Ha valakivel összeillesz, az az első pillanatban kiderül. Ha az igazival találkozol már akkor érzed. Én is tudtam az első randin, hogy Ő lesz a férjem.
2013. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de ezek szerint ő hosszabb távra tervez mint te. Gondold végig, hogy el tudnád-e képzelni vele azt a jövőt amit tervez, vagy engedd el, had találjon egy családszerető nőt, akivel lehet jövője.
2013. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja igy h pasi vagy más a felállás. El kell hallgatni a dolgokat. Én már a 2. randira kész voltam az esküvői menüvel is, de mélyen hallgattam mert nem akartam a frászt hozni szegényre :D
2013. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!