Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lépjek ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lépjek ki az egészből, vagy sanyarogjak? Maradni nem birok, de menni nem merek!

Figyelt kérdés
Egy éve van barátom, jól elvagyunk, de csak úgy elvagyunk. Szeretjük egymást de én legalábbis nem vagyok belé szerelmes. Nem érzek semmit ha meglátom vagy beszélgetek vele. Olyan mintha csak baráttal barátilag beszélnék. Viszont van egy haverom akivel ha beszélgetek megszűnik körülöttem a világ. Neki most lett komoly barátnője. Nehéz elviselni a helyzetet, mit tegyek? Nem akarok szakítani vele mert már szinte egy szokást bontanák fel. Hogy hangolódjak jobban a barátomra? L/19

2013. ápr. 29. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
mintha 49 lennél, úgy írsz... HÉ, ELBASZOD A FIATALSÁGOD, lépj!
2013. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy éve együt vagytok és nincs szerelem,akkor nem is igazán lesz köztetek már. A szerelmet nem tudod eröltetni,magától jön "ha jön". Szerintem tényleg lépj,így nem leszel boldog.
2013. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!