Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok férfiakhoz kötődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok férfiakhoz kötődni egyszerűen, hogyan dolgozzam ezt át magamban? Kicsit hosszas, bocsi

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg: apám lelépett kiskoromban, a nevelőapám elég durván bántalmazott, önbizalmam nincs sok, mert telt vagyok (pedig nagyon gyakran megkapom, hogy szép vagyok), tudom, hogy itt a gond valahol. másokon tudok segíteni, mert ez a szakmám, de magamon... Sajnos pszichológusra nincs pénzem, pedig lehet, hogy az kellene.

Alapvetően nehezen leszek szerelmes, mert magasak az igényeim, de ha valaki meg is tetszik, és ő is nekem, akkor meg vagyok győződve, hogy csak hülye lehet, ha velem akar kezdeni. Borzasztó. :(

L/23



2013. ápr. 29. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megérkezim a Férfi az életedben, fogsz tudni kötődni, addig viszont senkihez.
2013. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez biztos? nem szeretnék leszbikus szingli lenni, 19 macskával. :(
2013. ápr. 29. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Melyik felnőtt férfivel és nővel van jó esetben legtöbbet a gyerek? Ki alapján alakul ki a férfi7női ideál?

Mivel sosem alakult ki benned rendes apakép, így nem tudsz mi alapján férfit választani, mert ássuk be, egy lánynak az apjához hasonló férfi kell, akárcsak egy fiúnak az anyjához hasonló nő. Ezt az egészet nagy általánosságban írtam, ha nem inged...

2013. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon is ingem. Animusom kb egyenlő a nullával.

Viszont képes voltam valamilyen szinten alakítani magamnak a dolgokat, meg van nekem egy Csodaanyum, aki rengeteget segített. Szóval annyira nem vészes a helyzet, csak nagyon mélyről kellett kezdeni. :)

2013. ápr. 29. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
2 Biztos:DD
2013. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy apád lelépett, simán okozhat kötődési problémát. Írj privit, és próbálok pár tanáccsal segíteni, bár a legjobb a pszichológus lenne (én is jártam), de hátha tudok értékes tanácsokat adni... csak ez egy bonyolult történet ám...

38N

2013. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, én 20 vagyok. Sajnos amíg ennyire nem szereted magad, nem hiszem h lehet bárkid is:S (Már az is furcsa nekem, ha vki dicsér arra azt írod ,,megkapom". Mintha szidna téged:S ) Tudom, mert én is ilyen vagyok, családi háttér is hasonló, elhagyottság. Én 1 éve járok pszichológushoz és nagyon sokat segít, de sajnos nem egyik napról a másikra. Hogy ezeket a dolgokat kigyomláljam, még 1-2 év biztos kell(bár én nagyon lentről indultam, nálam gyógyszeres kezelés is kellett). Ne várd a csodát, hanem tegyél magadért! Priviben is szívesen beszélgetek erről Veled:) Kitartás!
2013. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm is hasonló cipőben járt, és elég nehéz volt vele. Hamar bele lehet fáradni férfiként a véget nem érő féltékenységbe.

És persze a szakításunkkor a fejemhez vágta, hogy ő megmondta előre, hogy le fogok lépni, mert olyan vagyok, mint az összes többi férfi. Pedig még mindig szeretem, de nem tudom elviselni sajnos.

2013. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok féltékeny, sőt, inkább az szokott lenni, hogy a másik nagyon kötődik, és végül én nem bírom elviselni
2013. máj. 6. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!