Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy veszekedést követően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy veszekedést követően egyszerűen most jól esik haragudni a páromra, egészséges ez?

Figyelt kérdés

Azért leírom a helyzetet:


Nagyon precíz vagyok ezen a téren ezért vezetem a kiadásimat. Mivel együtt élünk, adok is be és persze ezt is leírom. Megbeszéltük, mennyit adok és kész. Nem hitte el (vagy nem is tudom, talán nem vette észre), hogy ennyit és ennyit vásároltam be és adtam neki rezsire.

Még akkor sem, mikor az orra elé toltam.


Összevesztünk kicsit. Még könnyek is hulltak. Nem érzem úgy hogy igaza van és haragszom.


Most miért nem lehetett ezt normálisan mondani, hogy többet kéne beadjak. Véletlenül tudtam meg és vágta hozzám a dolgot. Észre sem vette, hogy én közben már majdnem beadtam, amit kért. Össz 10.000 Ft van vissza, amit meg is kap a jövőhéten.


Pipa vagyok, a fene egye.


Jogos?



2013. ápr. 24. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Együtt éltek-e? Azért kérdezem, mert én párkapcsolatban egy idő után már nem érzem, hogy lenne értelme az ilyen számolgatásoknak, hacsak a közös időtöltés egy részét be nem áldozzátok erre, ugyanis kvázi elkerülhetetlen, hogy közös kasszán éljetek.
2013. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor együtt éltem a volt párommal, akkor nem volt olyan, hogy beadok pénzt. Mindkettőnk keresete egy kasszába folyt be, és így fizettük a dolgainkat. Nincs stressz, nincs, hogy én többet vettem. Békés élet. A pénz sok kapcsolatot szétszakított.
2013. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó lenne közös kasszán lenni, ez igaz. Fel kéne ajánlanom valóban. Nem régóta élünk együtt, fél éve. De csak most álltak össze úgy a dolgaim nemrég, hogy rendszeresen adhatok. A költözéssel újra kellet kezdeni mindent, mert angol magántanár vagyok.


Nem érzem igazságosnak most ezt, sérti az önérzetem,


Szerintem csak azért írtam, hogy ez enyhüljön vagy épp hogy valaki azt mondja hogy ez jogos.

2013. ápr. 24. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A szeretet elnéz, a szeretet megbocsát, a szeretet nem kér, a szeretet nem haragszik.
2013. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez szép:) azért még kicsit haragszik.
2013. ápr. 24. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:

A Bibliából van, néha érdemes beleolvasni:)

Nem szó szerint, annyira nem forgatom sűrűn sajnos.

2013. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!