Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim egyszerűen mindenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim egyszerűen mindenbe beleakarnak szólni. Amikor felidegesítenek, egyszerűen ordítok velük, üvöltök, és zokogok az idegességtől, mert mindig a párommal támad engem apukám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen normális párkapcsolatom van,23 évesek vagyunk,diplomások,még nem élünk együtt,de amint megvan az anyagi háttér,tervezzük.

Udvarias,kedves,igaz kicsit csendesebb családi eseményeken,de dolgos a párom,szeretem őt,3 éve vagyunk együtt.Mégis minden egyes alkalommal ha valamin összeveszek a szüleimmel,apámnak ez az első,hogy őt kezdi el szidni,még ha semmi köze sincs a vita tárgyához,és ott sincs szerencsétlen.Egyszerűen utálja,persze ezt neki nem mutatja...Minden veszekedésnél ő vele bánt engem,hogy húzzak már el avval a f@sszal máshová,költözzünk össze,meg,hogy ha valami nem tetszik neki amit csinálok,akkor azért egyből ő a hibás,h rossz hatással van rám biztos...

Már nem bírom ezt,mindig megígéri,hogy nem csinálja ezt,de nem bír leállni.

A barátom mit sem tud erről,én meg mindig csak védem őt apukám előtt,már akkor is utálta őt amikor még nem is ismerte,csak azért mert hirtelen már nem voltam a kislánya.Szoros kapcsolatunk volt anno,most már csak veszekszünk.

Nem tudom,hogy mit tegyek?Mondjam ezt el a páromnak?Apukám őt utálja,vagy azt a tényt,hogy van barátom?

Hogy tudnám be bizonyítani h komoly a kapcsolat,és szeretjük egymást,pedig ez az igazság?

Attól még,hogy nem a szüleimmel beszélem ezt meg,tervezzük az összeköltözést,és később 5 éven belül a kisbabát is.


2013. ápr. 22. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak szimplán féltékeny apukád, hogy már nem ő az egyetlen férfi az életedben, mivel a legtöbb apuka ilyen mindig te maradsz a kicsi lánya.:)
2013. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ivilicious ***** válasza:
ha összeköltözök,egy idő után fel fogja fogni. főleg,ha megérkezik az unoka is
2013. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi teljesen normális kapcsolatban élsz a barátoddal!!

Az van,hogy amior apkáddal veszekszel,azért hozza fel a párodat neked,mert tudja,hogy ezzel tud a legjobban bántani!! Azzal támad ami neked a legjobban fáj!!

Itt szerintem a faterodnak kéne igazán felnőni!! Mert ez abnormális!!

Én is apa vagyok,jó még csak 27 vagyok,de tudom,hogy egyszer felnő a kislányom aki most még csak 1 éves múlt!! :)

De egyszer ő is nagy lessz,és eljön az idő,hogy elkezdi élni a saját kis életét,ezzel már most elkezdtem barátkozn!! :) Nekem aza dolgom,hogy a lehető legjobb irányba tereljem el addig is!! Apukád valószínű tudat alatt azt hitte,hogy mindíg gyerek maradsz!! Ami a legnagyobb probléma itt!! Ha gondolod megoszthatod a barátoddal,ez nem a te hibád!! Ha elköltözöl otthonról,sokkal jobb lesz a viszonyod a szüleiddel!! ;) :) Ezt hidd el nekem!!

Ui: Jártam én is a te cipődben,tudom mit érzel!! ;)

2013. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért meghallgatnám a másik oldalt is, jelen esetben az apukát is...
2013. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó,


én meghallgattam nem is egyszer.De nem tud választ adni arra,hogy miért utálja,egyszerűen csak trágáran beszél róla mindig.Igazából ők nem is túl sokat érintkeznek egymással,mondjuk heti 1-2x találkoznak 5-5 percre,plusz családi eseményeken.Nem tudom mire alapozza a véleményét róla :(

2013. ápr. 22. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3-as pontban leírtam,hogy mi a szitu!! :)

Ez van,sajnos!!!

2013. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,hát,nagyon elkeserít az egész,mert már rájöttem akármilyen lehet a párom,semmi nem lesz neki jó.

Csak legalább ne ócsárolná állandóan,a párom meg bírja apukámat..hol itt a logika...

Én meg két tűz között vagyok,mert mindkettőt szeretem.

2013. ápr. 22. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!