Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ebből hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ebből hogyan fogok kijutni? Melyiküket válasszam, ha valakit megbántanék?

Figyelt kérdés

Nehéz dolog.Azt hiszem egyszerre két fiúba vagyok szerelmes.

Úgy kezdődött,hogy a régi osztályomból átmentem egy újba,és ott beleszerettem egy okos,vicces,jó humorú,jóképű fiúba.Az egész osztály már úgy beszél rólunk,hogy "x és y",de nem vagyunk együtt.

A régi osztályomban volt egy srác,akivel nagyon jó barátok voltunk,és ő is elment egy másik osztályba (mint én). Cirka 8 éve ismerem. Már többször is volt,hogy átjött hozzánk "csak úgy" , és hülyéskedtünk egy csomót.Aztán egyszer együtt mentünk haza a buszon,és már majdnem leszálltunk,amikor megkérdezte,tetszik-e nekem valaki. Én megijedtem,és azt mondtam,nem.Aztán lett egy csaja,és már nem velem beszélgetett,hülyült,hanem vele,és féltékeny lettem.Gondoltam,csak azért,mert nem velem van,csak egy fellángolás.Amikor 1 buszon mentünk,és a csajával volt,sokszor hátrapillantott rám,hogy nézem-e őket,és ha igen,elkezdtek pusziszkodni.

Majd szakítottak.Megint velem volt,és azt hittem,vége lesz a féltékenységnek,de nem.És egész nap csak rá gondolok,ha hazaérek.Volt,hogy 2 buszt is vártam,hogy egy buszon mehessek vele.Vicces,jó humorú,jóképű,megértő,kedves.

Mit tegyek?Minkettőjüket szeretem. Ebbe én így komolyan beleőrülök. Volt,hogy már sírtam is emiatt.

16/L



2013. máj. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Utólsót.
2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másodikat,mivel őt már ismered.Most celekeggy mert hidd el megfogod bánni.Az új srác bizonyára csak tetszik azért vagy össze zavarodva.sok szerencsét
2013. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elsot nem ismerem a második meg mesze van a jokeputol sztem.Hajra JasOFF vagy Billie ahogy jobban tetszik.
2013. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Uccsó vagyok pont forditva gondoltam elso van messze a jokepűtől é a másodikat nem ismerem
2013. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem válaszd a "régit", mert jó ha egy párkapcsolatban ismerik nagyon egymást! Sok szerencsét :)
2013. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!3. és 4. : ???
2013. máj. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!