Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehát. a következő a helyzet. 1 éve vagyunk együtt a barátommal és mostmár úgy érzem elmúlt az a bizonyos "varázs".. már semmi nem olyan mint régen köztünk. El is távolodtunk egynástól. Ugyanakkor van egy srác akivel tök sokat beszélgetek és jóban vagyunk párszor összefutottunk már (nem randi, félreértés ne essék) és tök jól éreztem magam a társaságában. A barátommal már szinte alig tudunk miről beszélgetni..de nemtudom mitévő legyek...:S nagyon szeretném ha ezzel a sráccal kialakulna köztünk valami, ugyanakkor félek, hogy ő csak barátként tekintene rám..

17/L


2011. jún. 27. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, csak én 3 éve voltam együtt a barátommal.

Én léptem, és az "új fiúval" egy évig együtt voltunk! Sokkal jobb volt ez így, boldog voltam:)

2011. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is jössz össze a másik sráccal, neked úgy a jó, a barátodnak meg úgy a fair, ha szakítasz vele.
2011. jún. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha már alapból megfordult a fejedben hogy összejöjjél ezzel az új sráccal, akkor már nagyon nincs is értelme a régi barátoddal maradni... őt és önmagadat is csak becsapod.
2011. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak hülyén tettem fel a kérdést.. szerintetek hogyan kéne lépnem a másik srác irányába? nem szeretnék semmit sem elrontani..
2011. jún. 27. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj... én is igy voltam, de csúnya vége lett. szakitottam barátommal aki imádott engem (de még én is szerettem). összejöttem z uj sráccal aki 1 hónap után közölte, hogy neki ez nem megy mert nem szerelmes. és akkor döbbentem rá, hogy milyen hülyeséget csináltam. mentem exemhez bocsánatot kérni... addigra már volt egy új barátnője engem meg teljesen elfelejtett... :(
2011. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hűség? Teljesen lejáratott szó már manapság,jó ég!

Az ember kb akkor jöjjön össze valakivel, ha tudja, mi az a szeretet, és az bizony nem a bizsergős varázs, az elég hamar elpukkad. Ha csak azt vadászod, akkor évente cseréld a pasikat, aztán mikor már rongyosra szaggattad a lelked 10 év pasiváltogatásban, ott állsz a nagy semmiben minden nélkül, és már nem lesz egy darab normális pasi sem, aki rád akarna fanyalodni, aki felelős apa lehetne, aki kiállna melletted, mikor beteg vagy. És akkor majd nyavalyoghatsz, hogy a sors így meg a sors úgy, meg hogy minden pasi egyforma. És még el is hiszed magadnak, hogy nem TE cseszted el a saját életed.


Kedves! A progléma megoldásánagy egyszerű módja a KOMMUNIKÁCIÓ: beszélj a barátoddal mindenről ami érzésed, gondolatod félelmed, kétséged, negatív vagy pozitív érzésed van vele meg a kapcsolatotokkal vagy bármivel kapcsolatban, és akkor nem csak egy állandó kéznél levő szexpartnered lesz "barát" vagy "párod" címen, hanem testi lelki társaddá válhat az a fiú. Az pedig kicsit erősebb, mint a csilli-villi szétpukkanós szerelem léggömb.


Most lehet, hogy ez kemény volt, csak vedd észre, és még azelőtt tégy az életed elcseszése ellen, mielőtt megtennéd. ... Jó tanács....

2011. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!