Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két srác közül melyiküket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két srác közül melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés

Két srác között örlődöm. Amiben az egyik nem tetszik, abban tetszik a másik. Ketten összegyúrva adnák ki a tökéletes pasit, és nem tudom eldönteni, melyik mellett tartsak ki, vagy keressek egy harmadikat?

Az egyikük férfias, igényes, tetszik, ahogy öltözködik, biztonságban érzem mellette magam, hűséges, gyengéd, viszont túlzottan anyagias, és nem én vagyok neki az első, ha a pénzzel kell rangsorolni. És tetszik, hogy néha olyan anyátlan :D Vagyis szüksége van rám, főzni neki, meg ápolgatni, meg meghallgatni a gondjait, meg ilyenek.

A másik belsőleg nőiesebb személyiség, külsőleg tetszik ő is, bár nem annyira igényes. Neki én lennék a legfontosabb az életében. Talán túlzottan is. Nekem sokszor szükségem van a két lépés távolságra. Meg 28 évesen túlzottan szoros kapcsolatban van az anyukájával. Viszont hasonló az érdeklődési körünk, de valahogy mégsem tudunk annyit beszélgetni. Talán pont amiatt, hogy ugyanazt gondoljuk a dolgokról.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek?


2009. nov. 19. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe mindkettőt, hisz csak félig felelnek meg neked! Várj türelemmel, amíg egy olyanra nem akadsz aki teljesen megfelel!
2009. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor öreglány maradok, ha a tökéletes férfira várok. Senki sem tökéletes.
2009. nov. 19. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
nemtudom mi kéne neked. vagy mibajod van most. de ha nem tudsz dönteni ne légy igazságtalan egyikkel se és gyere hozzám.
2009. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Járj velem! Hogy nézel ki? :P
2009. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kettő közül a második tűnik nyerőbbnek. Az első talán már egy gazdagabb csajért is dobna, vagy bármi másért, amiért több pénzt kap. Ha a pénz fontosabb neki, mint Te, akkor mit vársz ettől a kapcsolattól. Ő nem tartana ki melletted "jóban-rosszban" (szegénységben)... Lehet, ha a 2.-nak több pénze lenne, ő is igényesebben tudna öltözködni, nem? De Te tudod. A szőke hercegre fehér paripán azért ne várj, mert olyan, hogy tökéletes nincs! Egy kapcsolat valamilyen szinten mindig megalkuvással, kompromisszumokkal jár. Mi sem vagyunk tökéletesek és a (leendő) párunk sem.
2009. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszadót felejtsd el. Gondolj csak bele. 2 srác is odavan érted(akármilyen igényes is, gondolom tetszel neki) a legnagyobb hülye lennél a világon, ha hátat fordítanál mindkettőnek. Nem tudom neked megmondani, hogy melyiket válaszd. Ahhoz az kellene, hogy Te legyek. De nem vagyok. Csak annyit tudok mondani, hogy butaság lenne 2 jó pasit is elhajtani...
2009. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fogadjunk, h a második rák jegyű :D

na jó csak tipp de szerintem aranyosak az ilyenek

2009. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
apa cuka funda luka funda kávé c'mon duka... válassz szb4szdki
2009. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!