Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiküket válasszam? (Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküket válasszam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A.) Már jártam vele, aztán szakított velem, állítása szerint ő sem tudja, hogy miért... Talán mert a haverjai hallgatott, talán mert hülye volt, de most váltig állítja, hogy szüksége van rám, és bár nem mint régen, de még mindig szeret, hiányzom neki. Régebben voltak problémák, most is biztos lennének, de nem vészesek, meg lehetne oldani ezeket. A bökkenő csak az, hogy mivel nem kaptam értelmes választ arra, hogy miért mentünk szét, ezért nem tudok benne megbízni...


B.) Őt nem olyan régóta ismerem, nagyon kedves, figyelmes srác, érdeklődik irántam, hasonló a zenei ízlésünk (a másik fiúval nem igazán), és külsőleg jobban vonz, mint a másik srác, de messzebb lakik sokkal.


Melyiküket válasszam?


2011. jan. 24. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
haverjaira hallgatott*
2011. jan. 24. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:

B.


És mégis mennyivel messzebb mert ha csak olyan 30 km az semmi...

2011. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kb. 1 órára lakik tőlem

B meg 1,5

2011. jan. 24. 20:21
 4/9 A kérdező kommentje:
vagyis 1,5 - 2 óra kb...
2011. jan. 24. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:

B

én A-ban már nem bíznék

2011. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel sosem lenne olyan a kapcsolatod mint amilyennek szeretnéd és csak csalódások sorozata érne téged amitől elhidegülnél a pasiktól!


A 2. az kicsit messze lakik ha komolyabb kapcsolatra tervezel, és mivel még semmi komolyabb nincs így csak akkor vágj bele a 2.ba ha képesek lesztek egymásért többszőr is megtenni hogy utazgattok 1-2 órát. És képes leszel e arra, hogy néha scak egy héten 1x látod!

Ha nem akkor a 2. at se válaszd.


Magyarul vagy a B, vagy egyik sem!

2011. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

B

ha régen nem volt jó most sem lesz, sőőt..

2011. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan érveket hozol fel, h komolytalan az egész.

A: majd felnő, magára hallgat max akkor

B: ismerd meg jobban, aztán majd meglátod

2011. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a B-t választanám... Mert az elsővel már kialakultak problémák,és túlvagytok egy szakításon,ami megviseli mindkét felet,és maradandó nyomot hagy... Nem hiszem,hogy a teljes bizalmat helyre lehetne állítani egy szakítás után. Persze ez az én véleményem, lehet hogy mégis ő a megfelelő választás. De így elmondásból én inkább a másikat választanám :)
2011. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!