Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavaly szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csylla92 kérdése:

Tavaly szakítottam a barátommal nem is voltunk olyan sokat max 1-1.5 hónapot. Egy Pár Hónapig nem is bezséltünk egymással, mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
Aztán pár hónap után felvette velem ismét a kapcsit, hogy mi az ő haverja száma meg minden... Azóta már át jött egyszer kétszer hozzánk és tartjuk a kapcsolatot, e-mailen ha tudjuk,és nagyon furcsállom mert még ő törrölt le meg tiltott le a fecről, hogy megkeresett (rádásul ő adta meg az e-mail címét), ez volt kb 3 hónapja, és azt mondta hogy egy nagyon jó haver vagyok, neki de semmi több.. :S de még mindig nekem bejönn sunyiba, amit szerencsére nem vesz még észre.. Mit tegyek, igaz hogy csak haverként szoktunk hülyülni, ebből lehet még kapcsi szerintetek? vagy mit tegyek?? vagy ennyire hiányoztam neki, hogy felvette velem a kapcsit? 20/L
2013. máj. 1. 20:28
 1/5 anonim válasza:
Nem kapcsi, hanem kapcsolat!
2013. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kapcsi...

törrölt...

fecről...

2013. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem kijavításokat kértem, ha nem normális válaszokat -,- és azért is írok így mert diszgráfiás vagyok illetve voltam...
2013. máj. 1. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szivem ez nem kifogás én is diszgráfiás vagyok és mégis tudok írni billentyűzeten Ja és a diszgráfiából nem lehet kigyógyulni

Puszcsi amúgy a srácot meg hagyd a fenébe ha te szakítottál vele akkor ha eddig nem akart veled"kapcsit,, akkor ezután se fog hiszen már egyszer összetörted a szívét

2013. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De hogyan törtem volna össze a szívét ha, nem érzet irántam semmit se, és egy darabig hisztizet..S
2013. jún. 3. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!