Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyakori, hogy kiszeretnek egymásból a párok pár év után és szakítanak? Hogy lehet így családot alapítani? Félelmetes mennyi ilyen van. Nem is merek belevágni úgyis ez lesz a vége.

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 08:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne ezt elkerülni szerintetek?
2013. máj. 3. 08:50
 2/10 anonim ***** válasza:

ezért kell megtalálni az igazit,vagy valaki olyat akivel nagyon jo minden,összhang van,harmonia és akkor nem lesz ez,

az,hogy van kémia az édeskevés egy kapcsolathoz

2013. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előre nem lehet tudni hogyan alakul a kapcsolat a jövőben, de ha odafigyelsz párválasztásnál csökkentheted a "kockázatokat". Olyan párt válaszz, akivel azonos az értékrendetek. Fontos a család, a gyerekek. Aki a hasonlóságokat látja benned nem a különbségeket. Aki elfogadó. Persze ez sem garancia, mert az emberek változnak az idők folyamán. Egy kapcsolatot működtetni kell. Minden nap tenni érte. Aztán ha megromlik megjavítani és nem eldobni....
2013. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan párt érdemes választani magunk mellé,aki a szerelem elmúltával is hűséges társunk,aki kitartó,megbízható.
2013. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nah látom ezt nem csak én vettem észre. Persze h megjavitani kéne mi megromlott és nem el dobni. D ez sajna két emberen múlik. hiáb akarja megjavitani az egyik ha a másik nem akarja

Én amitől kiakadok amikor azt hallom álltalában csajoktól, hogy azért szakitott mert nem szerelmes. Annyira örülnék ha vki ezt nekem elmagyarázná, akár privátban is. Mert ilyen alapon akárhogy nézzük fél-1 évente cserélgessük a partnereinket??? Mert ngyon ritka az ahol évekig tart a szerelem.

2013. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 7 éve vagyok a párommal. De nagyon nem volt zökkenőmentes. Nagyon sok problémánk volt. Már teljesen reménytelen volt a helyzetünk. De egyetértek az előttem szólóval, hogy nem eldobni kell hanem megjavítani. Nagyon nehéz volt, de sikerült. Szóval mindkét félnek harcolni kell keményen mert olyan nincs, hogy zökkenőmentes egy kapcsolat évtizedeken keresztül. Folyamatosan kell figyelni a másikra törődni vele, minden nap elmondani, hogy szereted és amibe mi jók vagyunk a problémák megbeszélése higgadtan vita helyett. Én úgy vagyok vele bármilyen problémát meg lehet oldani ez alól egyetlen kivétel van, a megcsalás, mert én azt nem tűrném el. Sokan abba a hibába esnek, hogy az elején belead mindent aztán ez szép lassan elfelejtődik. Nem elég 1x megszerezni a párodat!!!!
2013. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennek egyik oka (szerintem), hogy manapság nagy divat lett, hogy már 13-14-15 évesen mindenki őrülten szerelmes lesz, és életre szóló kapcsolatokat terveznek. Ami elég nagy butaság, tekintve, hogy szinte még gyerekek, és semmit nem tudnak az életről. Az ilyen kapcsolatok általában 18-22 év körül meg is szakadnak, mert rájönnek, hogy valami nem okés. Aztán ez a "hatalmas csalódás" rányomja a bélyeget a jövőre is.

Másik fontos ok, hogy sajnos olyan világban élünk, ahol a párok keveset beszélgetnek. Nem tudom, miért. De ezt hallom, látom, tapasztalom. A problémákat meg aztán főleg nem beszélik meg.

2013. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 15 éves korom óta vagyok együtt az első pasimmal és 5 év után is szeretem és ő is egyszerűen jól elvagyunk és nem is vágyok más pasira addig amíg őt szeretem
2013. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

olyannal kell családot alapítani, aki hasonlóan gondolkodik, mint te, tehát nem szalad el, ha csökken a lángolás, hanem úgy gondolja, hogy mivel már házasok vagytok, együtt kell a problémákat megoldani.


Szerintem nem 100%, hogy elmúlik a szerelem, ha jók az alapok, akkor bár nem fogtok mindig olyan szerelmesek lenni, mint az elején, de tartani fog a szerelem, csak kell mindig az egymásra szánt időhöz ragaszkodni.

2013. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval az emberek 75%a nem alkalmas párkapcsolatra.
2013. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!