Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel itt senki sem ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel itt senki sem ismer szeretném kikérni a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy megismertem egy fiút alig 2 hónapja. Össze is jöttünk és minden jó volt csak ő több mint 200 km-re lakik mint én, de megoldottuk és találkozgattunk is. Nem régen németekkel volt, mert a sulija beszervezte egy programba és öt napot töltött velük. Piás volt a bagázs és őt is itatták rendesen és bármilyen meglepő igen ő is berúgott. Részeg volt és kavart az egyik német csajjal. A csaj barátja nem nézte jó szemmel úgyhogy az exével kavart utolsó este. Megkérdeztem és nem jöttek össze. Nem is akar vele mert a szakításuk óta nem változtak az érzéseik. Én nem tudom a kavarás mit tesz ki. Kérdeztem de nem fejtette ki. Mondjuk megértem. Bevallotta, mert lelkiismeretes, becsületes és őszinte. De azt mondta, hogy fejezzük be, mert nem szeretne megbántani. Szerinte mindkettőnknek így lesz a legjobb. Ezzel nem nagyon tudok egyetérteni. Én azóta se tudom felfogni. Nem ír sehol. Szerintetek ráírjak és megpróbáljam vele megbeszélni? Őszintén szólva én nem haragszom rá. Szerintetek rosszul teszem? Én imádom és majd belehalok, hogy nem beszélhetek vele főleg, hogy nem is találkozunk. Srácok ha ti a helyében lennétek hogy fogadnátok, ha ezek után írnék? 17L

2013. máj. 4. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy f@sz dolog, de lehet csak jó indok arra, hogy lekoptasson. Azaz nem is kéne lekoptatnia, csak te haragudnál meg, és minden el van hegedálva. Lehet ő nem gondolja jónak ezt az egészet köztetek...

Vagy nagyon bántja a dolog. Deee... te ismered :D

2013. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod,de lehet,hogy más oka is volt.
2013. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rájött hogy ennyi idősen nem működik a távkapcsolat. Ha annyira becsületes lenne és őszinte, azt is hozzá tette volna hogy szüksége van/ lenne egy olyan barátnőre aki elérhető közelségben van és nem csak egyszer-egyszer láthatja. Kétlem hogy bármi értelme lenne továbbra is vele beszélgetned, felejtsd el. 17 évesen ne egy 200 km-rel távolabb lévő srácra építs mert az fix hogy nem lesz hűséges.
2013. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg lehet,hogy szégyelli magát előtted
2013. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
arra én is gondoltam hogy más oka is volt, de aztmondta nem....én hiszek neki mert nem az a hazudós fajta :) mindig megmondja ami a lelkét nyomja...és lehet hogy csak tényleg le akart koptatni csak olyan nehéz elfelejteni...igazából tudtuk hogy messze lakunk egymástól, de ő közeledett az elején felém én csak sodródtam az árral
2013. máj. 4. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is koptattam már le így csajt, mikor fiatalabb voltam és gerinctelen. Szégyellem, de már nem tudok rajt változtatni. Ne írj rá, örül, hogy megszabadult tőled (már elnézést a kifejezésért).
2013. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat. nagyon nehéz de akkor lehet tényleg hagynom kéne. annyira nehéz elfelejteni, mert annyira imádtuk egymást...
2013. máj. 4. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács a jövöre nézve: Keress olyan srácot magadnak, akinek jobban fájna ha elhagynátok egymást, mint neked!...:)

-----

Hidd el, aki téged ilyen könnyen leléptet, az nem is szeretett téged igazán, csak kihasznált, mert per pillanat ott voltál neki. Amint látod, az elsö adandó alkalommal meglépett.

2013. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!