Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvélemény-kutatás: párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spitfire9218 kérdése:

Közvélemény-kutatás: párkapcsolat/távkapcsolat. Esélyes vagy totál esélytelen?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, egy párkapcsolatban mi(k)re van szüksége mind két félnek? Mi a véleményetek a "lelki társ" dumáról? Külön érdekelne, hogy mit szóltok hozzá ha a srác mondja, és mit, ha a csaj. Emellett mi a véleményetek a távkapcsolatról? Mennyire befolyásolná a döntésed a párod anyagi helyzete? Őszinte válaszokat várok!
2013. febr. 26. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálom összerakni:


Nekem a lehetőségem megvan rá, hogy mobil legyek, nincs

fix munkaidőm (csak határidőim), keret is van rá. Tehát

a távkapcsolat részemről működhet, de ehhez kell ugye a

hölgy hozzáállása is. Másik kérdés, hogy mennyi idő az,

amit egymással-egymás nélkül töltenénk. Kapcsolat első

fázisára gondolok, mert ha nagyon komolyra fordulnak a

dolgok, akkor egyértelmű, hogy valakinek költöznie illik.

Kinek mire van szüksége, megint nem egyértelmű. Nekem hű-

ségre, és arra, hogy meg tudjak bízni a nőben. Hogy tőlem

mit vár el, az megint más kérdés.

"Lelki társ" kérdésről pedig annyit, hogy fontos, hogy

megértsük egymást, elfogadjon olyannak, amilyen vagyok,

én is őt. Lehetőleg legyen nagyon hasonló az értékrendünk,

meg lehessen vele beszélni dolgokat.


Kb részemről ennyi, nade a nő részéről az igények mindig

mások és mások, nincs két egyforma kapcsolat.

2013. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki rátalálhat a lelki társára, aki megérti őt, úgy ahogy más nem. A távkapcsolatban egy idő után kihunynak az érzések, egyre ,laposabb lesz a kapcsolat, mert a felek ritkán látják egymást. Eddig egyáltalán nem érdekelt a fiú anyagi helyzete, de mivel az összes eddigi barátom szegényebb volt nálam, rajtam élösködtek, egy lánynak jól esik a törődés, mondjuk, hogy legalább néha meghívja a párja, egy sütire, vagy valami hasonlóra, szóval mostmár próbálok hasonló anyagi helyzetben lévő fiút választani. 19L
2013. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ugyan már házas vagyok de szerintem

egy párkapcsolatban :egymás iránti érzésekre van szükség, bizalomra, hűségre, kommunikációra.


a távkapcsolat működhet, ha egyik fél sem szegi meg a lefektetett szabályokat.

tapasztalatom: régebben volt egy hasonló kapcsolatom 10 hónapig tartott. általában 2 hetente 1 napot tudtunk találkozni. nem működött sokáig.


lelki társ: szerintem az hisz benne aki megtalálta. többek között én is:). esetleg még az nem hisz benne aki nem annyira érzelmi síkon mozog a kapcsolataiban.

nálunk a férjem mondta ki ezt legelőször, hogy én vagyok a lelki társa, és én is ezen a véleményen voltam:)


anyagi helyzet: számomra nem fontos hogy a pénz sok legyen. a férjemmel a foglalkozásunk is teljesen más. ő kertész, én jogi asszisztens végzettségű vagyok. bár még mindig ő keres többet. ha kevesebbet keres az se érdekel amíg szeret:)


27/N

2013. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!