Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Véleményeteket fejtsétek ki bővebben.Kíváncsi vagyok,ki mit gondol!(: (példák is jöhetnek)

2013. márc. 7. 11:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
Nincs. Valaki előbb-utóbb úgyis többet fog érezni a barátságnál.
2013. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Szerintem van és nem feltétlenül szokták elrontani.
2013. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Van, a két legjobb barátom fiú. Tíz éve vagyunk nagyon jó barátok, soha egyikőjük iránt sem éreztem mást, mint barátságot, és ezzel ők is így vannak. Nincs köztünk semmi kémia.


25/N

2013. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
nincs
2013. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Van, csak ritka. A páromnak már vagy 15 éve van egy női barátja, nekem kb. öt éve egy férfi barátom. Olyan szinten barátok, hogy tényleg lehet rájuk számítani, nem csak haverok, akik jönnek-mennek az ember életében, hanem tényleg lehet őket jó barátoknak nevezni. Mindkettőjüknek van saját párkapcsolata és mindketten szerelmesek a párjukba.
2013. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak lánybarátaim az egyiknek konkrétan az ágyában is voltam úgy hogy az ég világon nem történt semmi. Nincs köztünk semmi kémia de emberileg nagyon jóba vagyunk sokat viccelődünk nevetünk. Durva mert egyébként ha az esetem lenne és lenne közöttünk testi vonzalom kb álompár lehetnénk. Így viszont nagyon jó barátok vagyunk. Szóval van ilyen. :)
2013. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Van. Részem van benne, ennyi a kifejtés. Hogy sokaknál ez nem működik az az ő bajuk.
2013. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Nincs!
2013. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Ráadásul bizonyos esetekben baromi hasznos is.

Ugyanis valakivel úgy tudod megbeszélni a dolgaidat, hogy az kívülről a másik nem gondolkodását használva segít neked.

Persze sokszor van az, hogy a baráttal nem működik a kémia, a kis kémikussal meg nem működik a kommunikáció.


Nekem a legjobb barátom lány és még van néhány lány barátom. Amúgy van egy csomó dolog amit egy fiú baráttal nem beszélsz meg, de egy lánnyal igen.

A macsó haverodnak például nem biztos, hogy elmondod, hogy beleestél egy lányba mert percekig visítva röhög.

Míg egy lánybarát lehet, hogy pik-pak rajzol neked egy térképet az illető hölgy szívéhez. -Persze lehet, hogy marhára eltéved rajta az ember. :D

2013. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Többszöri tapasztalat,hogy nincs.
2013. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!