Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom eldönteni hogy mit érzek egy csaj iránt, akkor nem vagyok szerelmes és hagyni kell?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel beszélgetek, néha úgy érzem tetszik, néha meg úgy hogy miért is tetszik nekem ha én nem tetszek neki...Viszont néha azt érzem hogy én is nagyon tetszek neki...sőt....

Az a baj hogy óráról órára máshogy érzek iránta, meg az ő érzései is gyakran változnak.

Ne nézzetek dilónak, de amikor beszélgetek vele, szimplán hallom a hangján meg a nézésén, hogy tetszem-e neki vagy nem. De mindig máshogy érzek.



2013. máj. 8. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes dolog ... O_O

Ezt szerintem Vele kellene megbeszélned, tisztáznod!

2013. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az lehetséges hogy azért van mert ő maga sem tudja mit akar?

nem bízik az emberekben, nincs sok igaz ismerőse...

Folyamatosan arról "panaszkodik", fb-n, hogy milyenek a pasik...meg hogy reméli hogy van még normális.

De ezeket nyilván nem írja ki, hanem megoszt dolgokat...de tudom hogy arra gondol a megosztásoknál amit előbb írtam.


Van néhány kép, ami - ne nézzetek bolondnak- mesél. Tehát a szeme olyan mintha egy könyv lenne. És olyanokat érzek, amiket másnap megoszt. Van hogy gondolok valamire, és akkor ő rá egy órára megoszt egy hasonló mondanivalójú képet. Néha kicsit furcsa....

2013. máj. 8. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor neked ő csak akkor tetszik ha úgy gondolod, hogy akkor épp Te tetszel neki???

Rossz hírem van: te csak meg akarod dönteni.

2013. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont emiatt illenétek egymáshoz, mert mindketten elég ingadozóak vagytok érzelmileg. Amit írtál, azt mutatja, valamennyire biztos, hogy egy hullámhosszon vagytok, megvan a "telepátia".

Szerintem várj még egy ideig, beszélgessetek többet, előbb - utóbb csak rájössz, mit érzel, meg talán ő is :)


Nekem is volt ilyen egyébként, de én személy szerint utálom, ha nem értem a saját érzéseim, és próbálom minél előbb lezárni a zavaros dolgokat. Te tudod, meddig van türelmed megfejteni a lányt vagy magad.

2013. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!