Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok már többé szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már többé szeretni vagy mi játszódik le bennem? (Bőv. Lenn, Zöld kéz mkinek! )

Figyelt kérdés
Voltak régebben kapcsolataim,vagyis inkább 1 komolyabb,de az 3 hónapig tartott,mert kiderült lány megcsalt.Vele másfél év volt,ennek most lesz júliusban 1 éve. Vele kölcsönösen beszéltük meg a szakítást,nem léptünk félre,nem hidegült el az egész,egyszerűen csak nagyon messze lettünk egymástól (földrajzilag) tavasztól.Ő még szokott keresni azért hetente,pár szót beszéljünk..De a gond ott van,hogy sokak járnának velem,van pl egy gyerekkori barátom is,akit nagyon régóta ismerek,de én mégis képtelen vagyok szeretni ÚGY. sőt ha belegondolok bárkit is,mert ugy gondolom sok mai lányból hiányzik az őszinteség,a teljes megértés,és a nagy lélek :) Én pedig nem érzem akárkit is tudnék szeretni,mert nehezen bizok lányokban,egyedül Ő volt kivétel.Nem tudom mit tegyek,olyan mint ha belül egy nagy részt halt volna el bennem..aki érti ez miért van és még lehetne valami megoldás,annak megköszönném :(

2013. máj. 9. 11:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Volt egy táv,de azt letudtuk gyűrni,majd mult tavasszal ez kierősödött 1000km.-re.. nem akartam megkötni,nem láttuk egymást,és azért ez a táv akaratlanul rányomja a bélyeget a dolgokra,ezért jobbnak tünt a szakitás,nem is akartam megkötni szegényt,igy legalább lehet boldog,de sikerült legyöznöm a nehéz érzéseket,és már ugy vagyok vele,hogy legyen boldog,én akkor örülök neki,nem lehetek mindig önző.(Főleg ilyen helyzetekben) Aztán az élet hosszú,sose tudni mit hoz.Csak ezt az érzést azért kérdezem,mert olyan mintha üres lennék :( Egyik válaszolónak meg:barátkozok én,önmagában van humorom is,ez tetszik gyerekkori barátnőmnek,meg érzem hogy közeledne is,csak na...nem vagyok szerelmes :( Pedig nem csúnya,tényleg egy aranyos,helyes lány.
2013. máj. 9. 12:42
 12/20 ivilicious ***** válasza:
amíg nem próbálod meg, várhatsz ,hogy maguktól történjenek a dolgok! biztos találsz valakit,aki őszinte...meg kiderül az.
2013. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát azt nem tudtuk, hogy mennyi a táv, mert nem mindegy, hogy pl. Budapest - Győr, vagy Budapest - Bécs.

Ilyen esetben csak az idő segíthet.. hülye mondás, de tényleg. Meg kell próbálnod nem gondolni rá, nyitni új emberek felé és ismerkedned. Nem az őrült bulizásra stb-re gondolok, csak szolidan. Előbb-utóbb biztos kerül valaki, akit el tudnál képzelni barátnődnek.:) Azért remélem, sikerül!

2013. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy kicsit kezdj el tanulni a szeretetről/szerelemről! Hidd el érdemes!! Könyvekből, beszélgess emberekkel hogy ők hogyan élték meg. Már az is jó hogy itt kérdeztél!


AZ ÉLET MÁS DOLGAIBAN HA KUDARCOT VALLASZ AKKOR MEGVIZSGALOD MIERT TORTENT, ÉS MEGPROBALOD JOBBAN CSINÁLNI - VAGY MASIK LEHETOSEG HOGY LEMONDASZ ARROL A BIZONYOS DOLOGROL.

MIVEL A SZERETETROL/SZERELMROL NEM MONDHATSZ LE, EZERT VIZSGALD MEG, TANULD!!

segiteni fog!

2013. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nem halt ki a lányokból az őszinteség, megértés, nagy lélek... de akit egyszer, úgy igazán a padlóhoz kentek és tönkrek.rtak lelkileg, az nem fogja többé csak úgy lazán kitárni a szívét hogy sebezhető legyen.

márpedig a lányok jó 90%-ával ártatlan, naiv 14-8 éves korában elbántak.

így megtanulták megvédeni magukat és amilyenek a mai pasik, hogy 3. randira már dugást terveznek, nem fogják lebontani azokat a falakat, amiket az elődeik miatt építettek.

hosszú félévek türelmes, haverkodós munkája lenne, de annyit meg senki nem szán a másikra, mindenki csak fut a pénze után

2013. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ma 09:46

..én már az első randin szoktam kefélni..33\F

2013. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

jah, ezért nem is fogod megtudni, Valójában milyen, akivel jársz.

kapsz egy felszínes képet róla és tcső

én kirúgdosom páros lábbal aki rögtön kefélni akar és minél több ilyen csaj lesz, annál több pasinak szárad le a micsodája

2013. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ma 09:54

hahaha

..érdekes mégis mindig a szexben dől el végül hogy a csaj nem-e cserél le másra aki épeen jobban megkeféli vagy kinyalja,a csajok nem is engedik el az olyan pasit aki jól nyal,és még ráadásul jól is dug..Gondolom te is egy unalmas nő lehetsz aki nem szereti a szexet és inkább a lelki fröccsel jön,ezzel leplezi hogy mennyire nincs magával megelégedve..

2013. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
te aztán tudod, te sz@rdb b@szógép, hogy milyen vagyok
2013. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ma 11:30

Ezzel a stilussal csak magadat minösited..:)

(fáj az igazság?)

2013. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!