Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megpróbálhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbálhatnék összejönni a legjobb haverom húgával?

Figyelt kérdés

Nem romlana meg a barátságunk?

Kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra is.



2013. máj. 9. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs személyes tapasztalatom, hazudik a haverod húga, ha azt mondja velem volt
2013. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ovastamilyenről. Álólagjól jöt ki a dolog. Szrntemnemlesz gáz. ÉÉse össze a haverod hugáal. :D
2013. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nézd a húgával jársz, nem a haveroddal, ez rátok tartozik, N
2013. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
meg próbálhatsz de a barátságotok rámehet....
2013. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
én pépesre verném a legjobb barátom fejét ha a hugomat b*szná.
2013. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
még jól is elsülhet, de mindenképp beszélj a haveroddal erről.
2013. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony, jól el is sülhet...a hugában :P
2013. máj. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A legtöbb fiú testvér teljesen normálisan, védeni akarja a kishúgát. Lehetséges, hogy kissé kiakadna, ha összejönnétek, de ez embertől függ. Ha már a lány is idősebb, nem lehet nagy gond, és tényleg inkább csak kettőtökre tartozik, viszont ha nem jöttök ki jól, és szétmentek, és netán a lányt megbántod, lehetséges, hogy a barátságod is elveszted.
2013. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én lány vagyok és a barátnőm bátyjával jöttem össze, meg is kérdeztem őt azt mondta, hogy ránk tartozik 1 év után eltávolodtunk egymástól(barátnőmtől)és alig beszél velem ha náluk vagyok. Szóval csak óvatosan :(
2013. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben jól is elsülhet. Megmarad a barátoddal is a barátság (persze csak ha nem cs.sztek el vmit:D), meg ott a szerelmed is. Bár remélem nem 18 évesen akarsz befűzni egy 13-14 éves kiscsajt. :D

Bár ha mész hozzájuk, akkor gondolom nem az lesz, hogy a haveroddal hülyültök, hanem a húgával enyelegtek, és egy idő után féltékeny lehet a haverod. Ha meg a haverodhoz mész, akkor a húga... Szóval ördögi kör.


Egyébként egyik barátnőm a (volt) legjobb barátnője bátyjával jár. Összeveszett a barátnőjével, így elég kellemetlen helyzetben van, amikor megy a barátjához, és ott a csaj.


De lehet, hogy nektek nem így alakul, nem vagyok jós.

Próbáld meg, elvégre a te életed, te döntéseid, a haverodnak ha tényleg legjobb haver, el kellene fogadnia, bárhogy is döntesz.

2013. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!