Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok le, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le, ha a legjobb barátnőtök az exetekkel járna?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. 1,5 évvel ezelőtt munka végett mentem Párizsba. Akkor, 22 évesen egy 4 éves kapcsolatot hagytam a hátam mögött. Rajta kívül még nem is volt senkim. Rettenetesen nehéz volt elhatároznom, hogy mi legyen. Elején úgy volt ketten megyünk,majd szépen lassan a barátom kihátrált az egészből. Addigra mindent elintéztem, lakást szereztem, mindent. Maradt. Én mentem. Eleinte megpróbáltuk a távkapcsolatot, de úgy tűnt, nem megy. Ezért 7 hónappal ezelőtt befejeztük. Nagyon fájt nekem,és minden erőmmel azon voltam, hogy haza tudjak menni meglátogatni, és átbeszélni mindent. Mivel sikerült egy nagyon jó állást találnom, sok időbe telt, míg több napra elszabadultam. Volt egy nagyon jó barátnőm itthon, már óvodába is együtt jártunk. Ő tudott mindenről. Tudta mennyit szenvedtem miatta. Neki mindig mindent elmondtam, még e-mailben is, amikor csak tehettem. Most hazajöttem egy hete, és találkoztam a barátnőmmel. Mondtam neki hogy nem szóltam az exemnek hogy hazajövök, mert meg szeretném lepni, és úgy tűnik, ha minden jól alakul, vissza is jövök végleg. Nem szólt egy szót sem.

De elintézett mindent. Az exemet nem értem el egész nap, sehol. Pedig mindent kiterveztem, mit hogyan csinálok majd. Kétségbeesésemben felmentem a barátnőmhöz. És pont nála volt...az exem, a legjobb barátnőmnél. Kezdődött a magyarázkodás, meg a ne haragudj el akartam mondani, de eljöttem. Azóta minden nap keresnek. Hol az exem, hol a "barátnőm". Nem tudom mit csináljak. Iszonyatos pofáraesés volt ez számomra. Mert persze számítottam rá, hogy esetleg már mással jár...de hogy pont a volt legjobb bnőmmel, arra álmomban sem. Visszamenjek Párizsba, és ne is foglalkozzam velük, vagy mit csináljak, hogyan reagálnátok le a helyemben? Tudom, a kapcsolatomat én rontottam el, de nem is azért jöttem haza hogy újra kezdődjön minden, csak egy meglepetést akartam szerezni. Helyette én kaptam. Előre is köszi!



2013. máj. 9. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha már ex. Mit számít? Most komolyan! Itthagytad,ő összejött mással,hogy kivel nem mellékes,Te ugyis visszamész,és éled az életed! Mi a Kérdés?
2013. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmmel, számomra ez azért egy cseppet durva...úgy,hogy a barátnőm nagyon jól tudott mindig mindent..
2013. máj. 9. 19:13
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Erkölcsileg valóban szar lenne, van az a mondás is, hogy legjobb barátnő/barát exével nem kezdünk.

De ha reálisan nézzük a dolgokat, akkor ők is emberek, semmi közöd ahhoz, hogy ők mit csinálnak a magánéletükben, mivel ti már nem vagytok együtt.

2013. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De..együtt lehetnek már egy ideje.

Ha már állítólag legjobb barátnők vagyunk/voltunk, akkor fájt volna neki megemlíteni? Tudta, hogy tervezem hogy megyek hozzá, őleg miután összefutottunk, de nem mondott semmit, akkor SE, inkább elintézte hogy sehogy se tudjam elérni..ez barátnő?

2013. máj. 9. 19:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha tényleg nagyon bánt a dolog, akkor menj vissza Párizsba, én ezt tenném, amúgy meg ne foglalkozz velük, éld az életed!
2013. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Többé nem a barátnőd,a pasi pedig a szemedben nem férfi többé.Gyakorlatilag mindketten halottak a szemedben.Ezek után ha úgy érzed,Neked úgy könnyebb,kezd új életet Párizsban,és felejts!A rágódás semmit nem segít a helyzeten.Itt nincsenek miértek,egyszerűen becsaptak,cserben hagytak,sajnos.Nem emésztgetned kell mindezt,hanem valahogy túlélned,túllépned rajta.
2013. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ők vesztettek többet, amit az idő, és a mérleg nyelve minden te hozzád hasonló esetű embert kárpótól:DD


Fel a fejjel:)

2013. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szerencsére Párizsban is vannak már jó barátnőim, és nagyon jó odakint!

Csak a család hiányzik. A családba a barátnőm is beleszámított eddig, mivel mostantól nem, egy gonddal kevesebb, lehet az lesz a vége, hogy inkább végleg kiköltözöm.

2013. máj. 9. 19:21
 9/16 anonim ***** válasza:

Én pont eleget meséltem a barátnőimnek az exeimről ahhoz, hogy ez ne történhessen meg.


Egyébként menj vissza Párizsba és éld a saját életed.

2013. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám azt tanitotta a megunt játékaimat adjam a rászorulóknak :D

Viccet félretéve engem nem zavarna. Ha én már túl vagyok rajta ők meg szeretik egymást miért ne járhatnának? Azt se bánom ha találkoznom kell vele valamilyen közös programon mert békében váltunk el, nem fújunk egymásra. Köszönök neki váltunk pár udvarias szót és annyi. Miért ne járhatna a barátnőmmel? Nyugodtan!! Nem zavar.

2013. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!