Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mellett is önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mellett is önbizalomhiányos vagyok, ez normális? 18/L

Figyelt kérdés
Már megjártam 2 pszichiátert, most pszichológushoz járok. Eddig szociális fóbiával kezeltek, meg valami szorongásos és depressziós zavarral...Szedtem nyugtatót meg antidepresszánst is, de nem nagyon segítettek. A mostani pszichológus már jobb, de még mindig nem tudom magam elfogadni, hiába látom, hogy vannak jó tulajdonságaim, egyszerűen semminek érzem magam a többiek mellett. közben megismerkedtem a barátommal is, de csak neki is rossz, hogy örökre elégedetlen vagyok magammal, és nem javul az állapotom. Mit tehetnék? Ez normális?

2013. ápr. 30. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, ne tőle várd, hogy majd nem leszel az! Továbbá szerintem ezzel nem kellene mást terhelni. Előbb kell kigyógyulni és utána örömmel belevágni egy kapcsolatba. De hát ez már veszett ügy, most már csak annyit tehetsz, h a felépüléseden munkálkodsz, és nem akarod belőle kicsikarni azokat a visszajelzésáradatokat, amiket egészséges önértékelésű ember nem várna el.
2013. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha srác lennél el lennél intézve néhány "legyél már férfi!" kommenttel :D
2013. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem tőle kell elvárnom, hogy kigyógyítson engem ,meg ilyen nincs is, hanem magamnak kell túl lennem ezen...de nem tudom, hogy hogy kéne kilábalnom ebből az egészből...
2013. ápr. 30. 22:01
 5/19 anonim ***** válasza:
Úgy, h teszel azért hogy okos legyél, intelligens legyél, szép legyél, ápolt legyél, célokat tűzöl ki, amiket megvalósítasz, építed a társas kapcsolataidat, a sikerekkel pedig fejlődik az önértékelésed.
2013. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És mi van, ha hiába érem el a céljaimat, mert csak ideig-óráig tesznek elégedetté?
2013. ápr. 30. 22:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jók a célok.
2013. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg persze hogy ideig óráig, mindig új és új kell.
2013. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De ez így konkrétan normális, hogy valaminek örülök egy óráig, utána már megint ugyanott tartok: sehol?
2013. ápr. 30. 22:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Abszolút ne normális. Főleg 18 évesen !!!Talán változtatnod kéne a mostani élethelyzeteden.
2013. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!