Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak kihasznált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznált?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron szereztem pár jó barátot egész nyáron velük voltam . Közülük egy megis tetszett. Ahogy elkezdődött a suli az első nap borzalmas volt .. rájött hogy szeretem elutasított. (nem egy suliba járunk) Ő egyre jobban ismerkedett az elsős tinikkel. Aztán szilveszterkor volt egy buli ő is ott volt majdcsak megcsókolt de nem engedtem

eléggé bevolt "csípve" . Elmeséltem a legjob barátnőmnek aki szintén ott volt és ő mondta hogy jóbavan egy elsőssel

hozzátette nagyon jóba ( ős is abba a suliba jár) aztán áprilisba megcsókolt . Majd megvíott a ballagására de nem mentem mivel máshova kellet mennem . Elhívta a csajt. Attól a naptól kezdve megbántam hogy nem mentem el .. a csajjal rá egy hétre összejöttek és ezt csak ma láttam de úgy hogy a csaj szakított pár napja a barátjával . Borzalmasan rosszul érzem most magam :( , talán azért mert nem csókoltam meg a későbbiekben? dehát neki kell kezdeményezni. Sokatkat sírok azóta is miatta. Szerintetek kihasznált ? Vgy kár volt pazarolni rá az időt ?

:(



2013. máj. 12. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Még is mit használt ki? A pici törékeny lelkedet? Nem voltatok együtt, se kapcsolat se szex se semmi!

Max érzelmileg lelkileg törhetett téged össze.

De Te értetted félre ezt az egészet ő lóf@szt sem akart tőled igazán.

Te vagy az aki túl sokat képzelgett túl sokat képzelt el az egésztől.

2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te voltál az A terv a kislány meg a B
2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!