Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon furcsa, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa, ha egy lány kezd el előbb beszélni a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogyha pl. egy lány "vall" először, nem pedig a fiú.

Mármint hogyha előtte közösen maradtunk annál, hogy először megismerjük egymást, aztán majd döntünk a többiről, de én valamiért úgy érzem, hogy már most több van annál, mint ami ki van mutatva, és egy kicsit az az érzésem, hogy ez kölcsönös.

Szóval nagyon nem "helyes", hogyha egy lány kezd el beszélni erről, és nem fordítva?

Csak véleményeket kérek, leszólást nem, azokat ismerem előre.

Köszönöm


2009. febr. 9. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érdekeljen az, hogy ki mnit szól hozzá, csináld azt ami jól esik, mert ha nem ragadod meg a lehetőséget akkor "elmegy a vonat"
2009. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Viszont "lerohanni" sem szeretném:S

Ez a legnagyobb bajom, egyébként már rég tudna róla

2009. febr. 9. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmmm... szerintem nem gáz. Ha a fiú is ugyanazt érzi, örülni fog neki! Ha nem, várhatsz vele éveket, akkor is nem....

Szóval hajrá! Hamarabb derül ki az igazság! Ha mégsem viszonozza, kérlek ne keseredj el! Jön majd olyan aki értékeli az ősznteséget! Én 40 évesen találtam meg az ilyen férfit.... addig sokat sírtam, sokat szenvedtem, mert én olyan voltam, muszáj volt kimondani amit éreztem. Kaptam sok pofont, most simogatást kapok vissza cserébe! Nem késtél még le semmiről! Mondd ki nyugodtan!

2009. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak az a baj, hogy ettől viszont sokan visszarettennek, főleg másfél hét után.

Egyébként ennyi ideje ismerem, de jól kijövünk, és tegnapelőtt beszélgettünk arról, hogy előbb ismerjük meg egy kicsit egymást, aztán majd kialakul.

2009. febr. 9. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy másfél hét? Hát az nem túl hosszú idő, bár ha két ember össze illik, akkor nem számít hogy másfél hét vagy 2 hónap....

Hát, ha ennyire bátortalan vagy, akkor inkább várj még egy kicsit, hiszen együtt jártok, és próbálj figyelni a jelekre, hogy Ő hogyan viszonyul hozzád. Például felhív-e, ő mondja-e, hogy találkozzatok, vagy mindig te keresed őt először?

Rajzolj egy szívet a tenyerébe az ujjaddal! Így aztán mondtad is meg nem is, és még jól is eshet neki egy kis cirógatás!

2009. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mivel én suliba 120 km-rel arrébb járok, így találkozni nem igen van lehetőség ilyenkor, csak hétvégén.

És emiatt ilyenkor csak msn van:(

De nagyon változó, hogy ki keres kit, de legtöbbször ő keres meg, és általában hogy legyen miről társalogni nyitott kérdés marad, ami nincs lezárva a végére.

Szóval beszélni ilyen módon minden nap, viszont csak hétvégén, csütörtök estétől hétfő hajnalig csak két olyan nap van, amikor idő is van összefutni.

A tenyeres jelzés azért nem jó, mint írtam, mert úgy konkrétat nem beszéltünk meg.

De köszönöm a válaszokat, amennyi jött.

2009. febr. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!