Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A valódi szerelem önzetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sameths kérdése:

A valódi szerelem önzetlen?

Figyelt kérdés

A Kedvesem, akivel kb 2 éve vagyunk együtt (én 33- ő 36), most azt kérte, hagyjam egyedül. Nagyon sok gond van az életében, sajnos az enyémben is, nem vagyunk jó passzban, és azt mondja, nincs energiája semmire. Másképp működünk, szerintem egy kapcsolatban nincs olyan, hogy "hagyj békén"...de talán én vagyok önző. Azt mondta, nem akar szakítani, csak elege van. Mindenből, főleg az örökös szenvedésből. Hogy ő nem ilyen érzelmes, és nem tudja most azt adni, amit várok tőle. (?)

Először teljesen kiakadtam, hogy neki terhet jelent engem szeretni...de aludtam rá egyet. A szerelem nem kér, hanem elfogad. Most nekem kell elfogadnom őt és ezt a helyzetet, és időt adni neki, hogy rendezze magában, amit kell.

Mondjátok, hogy nem vagyok egy idióta. :-D Kérlek. :-D



2013. máj. 15. 10:33
 1/2 Pj0tr ***** válasza:
100%

A vak szerelem ami önzetlen.

A serpenyőnek mindig két oldala van. Lényeg, hogy bárki bármit állít, bizony nem működik ha csak ad az egyik. Elvárás van a másik oldalon is.

Persze a tolerancia egy fontos tulajdonság. Adj neki egy kis időt, mert nem azt akarja eldönteni, hogy szakítsatok-e, hanem csak le hagyni akarja magában lecsendesíteni a hullámokat.

2013. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pál Feri azt mondja erre: a szeretet feltétel nélküli, de a kapcsolatnak vannak feltételei!
2013. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!